Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
canım oylama bittimi? Hala devam mı ? Enler yarışmasına bir sene beni de koymuşlardı en sevmediğiniz üye de hahhahahha oy verenler 3,4 kişi idi ama onları zaten ben biliyordum aaaa budamı var diyemedim :))))))))))))))))
Yok canım Perşembe sona eriyor:KK66:
Enler bu yıl yok seneye belki yaparız:KK45:

Çikolatalı Karamelli Süpriz Pasta - Snickers Sponsorluğunda:KK56:

Eki Görüntüle 2069333

Cevizli Meyveli Yaş Pasta-Sütaş Süt Sponsorluğunda:KK56:
Eki Görüntüle 2069336

Profiterollu Yaş Pasta (Dr.Oetker Krem Şanti Sponsorluğunda):KK56:
Eki Görüntüle 2069339

Çikolatalı Çilekli Pasta -Torku Şeker Sponsorluğunda:KK56:

Eki Görüntüle 2069896

Ispanaklı yaş pasta- Pınar süt sponsorluğunda:KK56:

Eki Görüntüle 2069364

Bisküvi Pastası- Ülker Sponsorluğunda:KK56:

Eki Görüntüle 2069387

Çikolatalı Yaş Pasta- Torku sponsorlugunda:KK56:
Eki Görüntüle 2069351

İmam Sarığı Pasta(Porsiyonluk mini pasta) - Ülker Kakao Sponsorluğunda:KK56:
Eki Görüntüle 2069352

Ekler Pasta -Pakmaya Sponsorluğunda:KK56:
Eki Görüntüle 2069353

Siyah Beyaz Yaş Pasta - Eti Karam Sponsorluğunda:KK56:
Eki Görüntüle 2069354

Kakaolu Çikolata Ganajlı Yaş Pasta-Ülker Kakao Sponsorluğunda:KK56:
Eki Görüntüle 2069355

Kahveli Mini Pasta - Nescafe Sponsorluğunda:KK56:
Eki Görüntüle 2069356

Çikolata Toplu Yaş Pasta-İçim Süt Sponsorluğunda:KK56:
Eki Görüntüle 2069357

Çikolatalı Cheesecake - Sek krema sponsorluğunda:KK56:
Eki Görüntüle 2069358

Yarışma kategorisi : Yaş Pastalar
Malzemeler, yapılış aşamaları ve sunum şekli olarak her şey fotoğraflanıp sunulmalıdır.
Malzemeler detaylı olarak listelenmelidir,
Can alıcı püf noktaları çok net olarak verilmelidir,
Yarışmaya katılırken kendinize sanal bir sponsor bulmuş gibi sponsor lansmanı yapılmalıdır. (Pınar Yoğurt, Sütaş Süt ...)

Yarışma katılım oranını arttırmak için konu linkini paylaşmak serbest olup, oy istemek kesinlikle yasaktır ! Kendine bunu yakıştıran oy isteyebilir, yakalarsam deşifre ederim !

Yarışmaya katılım şekli;

Bu kategoriye konu ismi : Pasta ismi + "sponsor ürün" şeklinde konu açılmalı yukarıdaki gibi anlatılmalıdır.

Tüm tarifler için aşamalar tek tek anlatılmalıdır.

Paylaşımı yaptığınızda konu editörün onayına düşecek eksiklik durumunda kullanıcıya bilgi verilecek ve eksiklik düzeltilene kadar konu aktif edilmeyecektir. Gerekirse başvuru red edilebilir.

Katılım başlama tarihi : 1 Kasım 2017
En son başvuru tarihi : 19 Kasım 2017
Oylama başlama tarihi : 20 Kasım 2017
Oylama bitiş tarihi : 30 Kasım 2017

Tüm katılanlara başarılar dileriz...

* Birinci olan üyemize profil madalyası ve hediye verilecektir.

Oylamada kriterler ;

- Tarif yaratıcı ve özgün olmalı.
- Bilinen, kolay sağlanan malzemelerden yararlanmalı.
- Doğru ölçü kullanılmalı.
- Anlatımı anlaşılır olmalı varsa hikayesi aktarılmalı.
- Hazırlama süreci basamakları, aşamaları açık ve sıralı olarak anlatılmalı.
- Hazırlama sürecinden fotoğraflar bulunmalı.
- Pişirme tekniği ve dereceleri doğru ve net anlatılmalı.
- Bitmiş halinin fotoğrafı zevk ve estetik içermeli.
- Anahtar kelime girenlere sürpriz var !
Şu anahtar kelime meselesi ni anlamadım ben:KK43:

Tüm pastaları tek tek ayrıntılı ele alarak oy vermek istediğim için son ana kadar bekledim :) şimdi oyumu ve düşüncelerimi paylasacagim tüm pastalarla ilgili...

Çikolatalı Karamelli Süpriz Pasta - SnickersSponsorluğunda:KK56:
  1. Canım pastan görüntü ve lezzet olarak sahaneydi. Neden birinci olmadığını sen de biliyorsun o yüzden o konuyu çok uzatmayacagim. İnşallah bir dahaki kategoride çok daha başarılı olacaksin.:KK200:
  2. Cevizli Meyveli Yaş Pasta-Sütaş SütSponsorluğunda:KK56:

Canım senin pastan da çok şirin bir pasta olmuş ama sanırım çikolata daha çok iştah kabartiyor fotoğraflarda:dondurma:

Profiterollu Yaş Pasta (Dr.Oetker Krem Şanti Sponsorluğunda):KK56:

Canım senin pastan da gerçekten çok emek verilmiş bir pastaydi. Sadece süslemeyi biraz daha gösterişli yapabilirdin:kk77:

Çikolatalı Çilekli Pasta -Torku Şeker Sponsorluğunda:KK56:

Canım senin pastan kesinlikle mükemmel ama pek çok kişinin de yazdığı gibi 4 birinciliğin olduğu için oy verenler sanırım hiç kazanmamış kişilere daha çok yöneliyor. Hiç madalyan olmasa kesin birinciydin:nazar:

Ispanaklı yaş pasta- Pınar süt sponsorluğunda:KK56:

Canım sen tarifi ilk paylaştığında da demiştim denemeyen kişiler bu kadar lezzetli olabileceğini düşünmeyerek ön yargılı olabilirler diye. Sanırım sen de o yüzden kaybettin yoksa pastan mükemmel:KK200::kk77:

Bisküvi Pastası- Ülker Sponsorluğunda:KK56:

Canım senin pastan da çok güzel ancak yaş pasta denilince ilk akla gelen şey bu olmadığı için çoğu kişi başka tariflere yönelmiştir diye düşünüyorum.

Çikolatalı Yaş Pasta- Torku sponsorlugunda:KK56:
    Canım seni bu kadar kolay malzemelerle bu kadar çok kişiyi kendine hayran bırakacak bir pasta yaptığın için ayakta alkışlıyorum:KK9::KK9:

İmam Sarığı Pasta(Porsiyonluk mini pasta) - Ülker Kakao Sponsorluğunda:KK56:

Canım sen de daha renkli bir tabak kullansaydin pastan kendini daha çok belli edebilirdi. Beyazlar içinde kaybolmuş güzelliği:mad:

Ekler Pasta -Pakmaya Sponsorluğunda:KK56:

Canım ekler pasta da yaş pasta denilince ilk akla gelen görüntü olmadığından kaybediyor sanırım yoksa süper:bicak:

Siyah Beyaz Yaş Pasta - Eti Karam Sponsorluğunda:KK56:

Canım pastan mükemmel görünüyor. Yer yer çikolatalar akmış süslemede sanırım biraz oradan puan kaybettin.:hamarat:

Kakaolu Çikolata Ganajlı Yaş Pasta-Ülker Kakao Sponsorluğunda:KK56:

Canım sen de belli ki çok emek vermişsin eminim çok da lezzetli bir pastadir ancak bence sen fotoğraf açısından puan kaybettin. Pastayı direkt olarak yakın çekim çekmiş olsan eminim çok daha fazla begenilirdi:KK200:

Çikolata Toplu Yaş Pasta-İçim Süt Sponsorluğunda:KK56:

Canım senin pastan da eminim lezzet olarak süperdir ama süsleme olarak diğerlerinden zayıf kaldı. Biraz daha gösterişli süsleme yapsan eminim daha çok beğenilirdi.:kk77:

Çikolatalı Cheesecake - Sek krema sponsorluğunda:KK56:

Canım senin pastan da sanırım fotoğraftan pek anlaşılmadığı için puan kaybetti:dondurma:
Ayrıca oylama dışı da olsa yanardağ pastayla ilgili fikrimi de söyleyeyim. Gördüğüm anda direkt son dakika golü diye düşündüm. Sanirim tek eksiği biraz kırmızılıkti. Yanardağ denince biraz daha çilekli veya başka kırmızı bir sos üzerine akitsan kesinlikle daha çok beğenilirdi. :)

Şimdiiiiii katılan herkesi ayrı ayrı tebrik ediyor ve oyum kime gitti açıklıyorum:KK76:

Keşke birden fazla oy hakkım olsaydı cidden seçim yapmakta çok zorlandım. Yine de yarışmaya katildigindan beri aklımdan çıkmayan bir tarif var ki diğerlerinden bir tık daha öne geçti :kk77:

And the Oscar goes toooooooo.......:sampiyon:
@Sidelya95 in pastası:KK200:
Eline sağlık canım cidden bayıldım pastana:KK68:

X