Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
sayfada belirtmişti arkadaş ama tabi bütün sayfalara bakması gerekecek yapmak isteyen ilk sayfaya da ek not düşülebilir bu ayrıntı büyütülecek birşey değil canım sonuçta kk oy veriyor haksızlık olsa kazen müdahale eder zaten ilk onun onayına düşüyor tarifler ya o yüzden

Yarışmada oy kullanılırken herkes görsele bakıyor , çok şık bir sunumsa albenisi varsa birinci o oluyor.
Emeğe oy verilseydi nice kategorilerde çok uğraşılmış tarifler vardı ama başkaları kazandı. Sırf emek var diye kimsenin oy vereceğini zannetmiyorum.
Hazır pandispanya konusuna gelecek olursak bunu yorumda ilk soran benim saricik arkadaşımıza, o da ilk yaptığının dağıldığını alt kısmını kullanıp diğer kısmını hazır kullandığını söylemişti.
Tarifte ayriyeten el yapımı pandispanya diye belirtsek komik olurdu bence. Börek ve makarna haricinde el yapımı diye yazmak mantıksız.
Kazanan arkadaş beğenilmiş ki kazanmış, başka diyecek bişey yok..

Elbette adil olduğunu düşünmüyorum bende.Bilsek biz de hazır alırdık keki mis gibi,yapar sunardik,ha bir de tarif verirdik altina !
Hazır pandispanya yasak olduğunu kim söyledi
Hatta soranlar oldu ben de tabi kullanabilirsiniz demiştim...Konuya yazmışlar zaten öyle olduğunu

Elbette adil olduğunu düşünmüyorum bende.Bilsek biz de hazır alırdık keki mis gibi,yapar sunardik,ha bir de tarif verirdik altina !
Adil olmadığı icin 4 kez birinciliginiz var diymi? Üstelik hazır pastaban kullanmak yasak degilmis,kac defa söylendi.ben yarismada olmamama rağmen ben bile kac defa okudum.yapsaydiniz madem hazır pastabanla.üstelik bu adil olmadığını düşündüğünüz üye sizin tarifinize oy verdi birde.sahsen ben katılmış olsaydım yarismaya,pastaban kullanmak yerine (serbest olsa dahi) gider pandispanyayi yapardım,çünkü ben fotografladiktan sonra afiyetle yiyecegim icin,kendi damak zevkime göre ayarlardim.pastaban sevmiyorum çünkü.tamamen kişinin tercihine kalmis birsey.kendiniz yaptınız kendiniz yediniz mis gibi

Hazır pandispanya yasak olduğunu kim söyledi
Hatta soranlar oldu ben de tabi kullanabilirsiniz demiştim...Konuya yazmışlar zaten öyle olduğunu
Arkadaş tarif vermese ,direk kek hazir kalan malzeme şu şu dese kazen ve editor olarak sen müdahale etmediysen hiç mevzu bile olmazdi benim icin ama tarif var yazili ama kek hazır, bu etik gelmedi bana.Ha şu noktadan sonra konuşmanın da anlamı yok .Her yarışma sonunda kazanani gömmek te doğru gelmiyor bana aynı şekilde ama konusu açılmış,arkadaş beni etiketlemis kendi fikrimi söyledim .Süsleme sanatına diyecek biseyim yok,takdir ettim...

Haklı olabilirsiniz ama bunu oylama bitmek üzereyken ve tarifin sahibi açık ara oy alırken yapmak pek etik gelmiyor...Şikayet ve kusurları keşke oylama yapılmadan verilseydi o zaman daha mantıklı kararlar alabilirdik...

Aynen nevom,bende burda kimseyi korumak amaçlı birsey yapmiyorum ama birincilik olduktan oylama bittikten sonra birinciliği diskalifiye ettirme çabaları son derece çirkin..değilse oylama baslamadan sorsaydi madem millet,1 aydir sormak hic mi akıllarına gelmemis?

Ben yarismanin adaletini değil hazir kek e dair yorum yaptim . Dedigim gibi diğer türlü arkadaşın süsleme ve detaylari ben de çok begendim,sezarin hakkı sezara.Neyse ne ,gerisi beni irgalamiyor, direk hazır kek yazilsa, tarif verilmemiş olsa olayin eleştirel boyutu ortadan kalmış

Zaten pastanın tamamı hazır değil alt katı yaptığı keki kullanmış...

Ben henüz ogrendim, arkadaşın etiketi ile görebildim ayrintiyi .Dolayisi ile şimdi cevapladim

Verdigi tarifte cikan pandispanyasini kullanmis zaten,diger katlari hazir pastabanla yapmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…