Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Bunu şuanda yapıyor olmanız çok ayıp oldu. Biz tarif paylaşıldığı sıralarda bir karışıklık olduğunu dile getirdik saricik da cevap verdi , açıklama yaptı. Ki hazır pastaban kullandığını tarifinde de dile getirmiş.Yasak da değilmiş bana göre hiç bir sorun yok. Sizinle aynı şekilde bir tane pandispanya yapılmış ayrıca krema da yapılmış. Yani emek olarak sizinkinden daha az emek harcamamış pastaban kullanmasına rağmen.
Bir de konuma bu pastayi sen yapmamissin hazir dedi. Kazen abi umarim biran once bakar. Cok ayip etti bana karsi. Konuda yazdim daha yazmayacagim ona

Bunu şuanda yapıyor olmanız çok ayıp oldu. Biz tarif paylaşıldığı sıralarda bir karışıklık olduğunu dile getirdik saricik da cevap verdi , açıklama yaptı. Ki hazır pastaban kullandığını tarifinde de dile getirmiş.Yasak da değilmiş bana göre hiç bir sorun yok. Sizinle aynı şekilde bir tane pandispanya yapılmış ayrıca krema da yapılmış. Yani emek olarak sizinkinden daha az emek harcamamış pastaban kullanmasına rağmen.
Pardon,pasta tarifinde nerede yazıyor hazır pasta tabanı kullandım diye??
Buyrun bakın pandispanya tarifine..
D3858C9A-E229-46C0-8D48-F5E1A4333521.jpeg

Yumurta sayısında bile 3 yumurta daha iyi olur,ben iki kullandım yazmış. Pandispanya yo yaparken yumurta şekeri çırptım,sonra diger malzemeleri ekleyip karıştırıp 180 derece fırında pişirdim yazmış.
Ben öarketten iki adet pasta tabanı aldım,kullandım yazmamış?
Siz bunu adil görüyorsanız birşey diyemeyeceğim,bana göre adil değil. Her yarışmacı olabilir,bunca şeye rağmen birinci olmayı HAK ETTİ derse bende kabul ederim.

Zaten hazır pastaban olduğunu belirtmis kız diyorum israrla anlamak istemiyorsun defalarca yazmis oraya. insanları kışkırtmaya çalışıyorsun bide.peki senin meme estetiginde,kendincaktif oldugn bir konuda oylamanin linkini dagitman ne derece dogruydu?daha once yapmis olduğun birsey degil,sirf kendin yarismaya katildin diye gittin oylamanin linkini dagittin,belki de onu yazdığın icin 3 5 oy daha fazla aldın diger yarismacilardan kim bilir.kimse bunun lafını yapmadi ama sana.kız birinci olduktan sonra yapmamaliydin bunu.herneyse ben susuyorum yonetim cevap verir
Buna Kazen bey cevap yazdı,benim yazdığım yorumda ayrıca duruyor zaten. İçerik silmekten ceza aldım,oy kazanmak İçin birşey yapsaydım diskalifiye olurdum zaten!

LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet zms rainbow zms rainbow @emoslandd @nuryolu @Hazal @asliii1 tevafuk55 tevafuk55 @Makyajkolik13 @Sidelya95 @OotaNi Emira SY Emira SY N Nana Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda arkadaşlar? Hazır taban kullanıp pastanın hamurunu herşeyimi kendiyapmış gibi göstermek,bunu belirtmemek adil mi sizce?? Bizim emekler ne olacak?
kom ne yapmis adil degil tabi benim dirinim yok girtim kaynanamin evinde yaptim ucuz bi kelepce almistim akitiyordu onda yapamayip koca tepside yaptim pandispanyami ve herkes hiadr ugrasirken eger oyle biri anlatyigin hibi yaptiysa dogru degil hakkimizi yemis oluyor

Senin yaptığın çirkinlik degil ama benim farkedip senin yaptığın çirkinligi yazmam çirkinlik degilmi? Vay be. Amacım benim birinci olmam degil,seni diskalifiye ederlerse Benide etsinler. Gerçekten hak eden kazansın!!
Ne cirkinlik yapmisim arkadasim yeter artik! Dilini uzatma bana cok ileri gidiyosun. Bekliyorum kazen abiyi sana daha cevap yok.

Konu tatlılarken bari yapmayın böyle şeyler...

kurallar dahilinde yapılmış bir pasta var... hazır kısmını kendi konusunda açıklamıştı zaten saklamadı gizlemedi... bu ne yahu...

TATLI YIYELIM TATLI KONUŞALIM demistim hâlbuki :KK12:
:KK60:ogretmenim canim benim canim beniiiiimmmm:KK37:ogretmenler günün kutlu olsun tevafukuuummm:KK15:tabi Emira SY Emira SY ve LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet ogretmenlerimi de unutmadım sizinde ogretmenler gününüz kutlu olsun fıstık kardesler:KK36::KK36::KK37:

X