Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Ben pasta seven biri olarak cok zorlandim karar vermekte..hepside birbirinden güzel ve nefis görünüyo ama benim oyum yanardağ pastadan oldu.:KK37:
Teşekkür ederim :KK25:

Yaş pasta ile alakası olmayan tarifler var arada.

Çikolatalı yaş pasta, çikolatalı çilekli ve yanardağ pastayı beğendim...

Oyum yanardağ pastaya gitti, hayırlı olsun :)
Teşekkür ederim,maalesef öyle. Kategoride yaş pasta değilde normal pasta tarifleride var bence.
Canım kendine oy vermek varmı merak ettim hani arkadaş arkadaşa verir onu biliyorum da yarışma kurallarını pek bilmiyorumm ondan soruyor.
Senin dediğin bir parti başkanının başka bir partiye oy vermesi gibi.. Herkes istediği tarife oy verebilir,aklı var mantığı var..

Teşekkür ederim :KK25:

Teşekkür ederim,maalesef öyle. Kategoride yaş pasta değilde normal pasta tarifleride var bence.

Senin dediğin bir parti başkanının başka bir partiye oy vermesi gibi.. Herkes istediği tarife oy verebilir,aklı var mantığı var..
Yooo sen ne dedigimi iyi anlamamışınn ! Tabiki herkes istedigine verir ama ben arkadaşım katılsa verebilirimm destek için normal başarılar nefis gorunüyor tümm pastalar.

siyah beyaz yaş pastayi kim yapti??ellerine sağlık
Oyumu ona verdim inşallah kazanır kim yaptıysa♥♥
Ben ben :))
Güzel dilekleriniz çok mutlu etti çok teşekkür ederim. Tabi artık kazanma gibi bir durum görünmüyor yanılmıyorsam 6. Sıradayım şuan. Ama böyle yorumlar ' iyi ki katılmışım' demeye yetiyor tabiki:KK200:
Çok çok güzel tarifler vardı. Çok adil bir yarış olduğunu düşünüyorum. Saricik3 Saricik3 arkadaşımı da tebrik ediyorum şimdiden. Henüz oylama bitmedi biliyorum ama gidişat da pek değişecek gibi durmuyor. Pastan harikaydı sonuna kadar hakettin :KK37:

Güzel dilekleriniz çok mutlu etti çok teşekkür ederim. Tabi artık kazanma gibi bir durum görünmüyor yanılmıyorsam 6. Sıradayım şuan. Ama böyle yorumlar ' iyi ki katılmışım' demeye yetiyor tabiki:KK200:
Çok çok güzel tarifler vardı. Çok adil bir yarış olduğunu düşünüyorum. Saricik3 Saricik3 arkadaşımı da tebrik ediyorum şimdiden. Henüz oylama bitmedi biliyorum ama gidişat da pek değişecek gibi durmuyor. Pastan harikaydı sonuna kadar hakettin :KK37:
Bana ilk oyu sen verdin arkadasim kesinlikle sen ugur getirdin diye dusunuyorum :KK36: cok tesekkur ediyorum senin pastan da harikaydi :KK19:

Belli olmaz tabi ama inşallah kazanırsınız♥
Çünkü bayıldım ben

Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun:KK68:
24-kasim-ogretmenler-gunu.jpg

X