Makyaj Ürünleri Yarışmalar ve ödüller hakkında...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Kazen

Yönetim
Administrator
14 Kasım 2001
21.358
69.586
Merhaba,
Burada yaptığınzı yarışmaları ve sonuçlarını büyük bir keyifle takip ediyoruz. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Son 2 yarışmada bana şöyle bir teklif geldi 1. olanlar için bir hediye olamaz mı ? Düşündük ve evet olabilir dedik ve yarışmalar artık ödüllü bir hale geldi.

Bu ödüller her ne kadar bize ücretsiz olarak kozmetik firmalarından gelsede bu firmalar ile görüşmelerimizde bize kaç kartlı üyemiz olduğu soruları geliyor. Kriter olarak üye sayımızı değil kartlı üye sayımızı sorguluyorlar. Bu rakam ne kadar çok olursa bizde bu tür talepleri yaparken o kadr rahat davranacağımızı düşünüyoruz.

Biz elimiden geleni yapıyoruz sizden de ricamız Pro üye olmanızdır. Pro üyelik 1 sefere mahsus alınan bir ücrettir. Görenlerin çok şeker yiyesim geliyor dediği bir kartımız ve yanında logo basalı kupamızı veriyoruz.

Pro üyelik başvurusu için ; http://www.kadinlarkulubu.com/misc.php?do=form&fid=1

Pro üyelik hakkında detay bilgi almak için ; Kadınlar Kulübü Pro Üyelik ve Kart Hakkında... - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

adreslerini kullanabilirsiniz.

Evet evet..
Daha çok Pro Üye,daha güzel-daha çok hediyeler..
Daha fazla imkan...

aaa çok sevindim gaza geldimmm:))))))

teşekkür ederiz kazen:))

dikkate alıcaz bu konuyu :kedi:
tesekkur ederis alkisalkisalkis

ahaa kk kupa hediyemi yuppyy hihoyyyt
ben ikisine birden zam gelecek die bekliyodum
iyiki almamışım gazınıza gelip
şimdi daha kardayım
en kısa zamnda bende başvuracam seviyorum kk yıkaydirigubbakcemile2

Bence de yani..

Çoğunluk ortalama olarak sabahtan akşama kadar KK da.
Neden hala pro üye değilsiniz?.
Biraz destek ne var yani_?

Hiç bu kadarını bekliyordum..

ama bende istiyorum bu kupadan benim hiç kk logolu kupam olmadı kiiakannehir

Ben kupaya ekstradan para verip almıştım. Çok güzel bir hediye olmuş. Burada kazanç yok kupanın ve kartın maliyetini hesaplayacak olursak aynı meblaya denk geliyor...
Sitemizi daha iyi tanıtmak ve destek olmak biz üyelerin elinde...
Neden bir destekte sizden olmasın?

Bu kart ve kupa konusunda şu konulara çok üzülüyorum ;

- aldığım yatın masrafına ortak olduğunuzu sanmanıza, kimse yatı ne yapacaksın demiyor ne yapayım düğün organizasyon işlerine girip yattanda para kazanacağım, boş zamanlarda palik tutacağım,
- inanılmaz kar marjı sanılmasına (taaaaa uzaydaki bir PTT ofisine gidiyorum ki yaptığım yol masrafı, otopark ücreti (tamam otopark ücretsiz, uzayda da değil ama uzak işte, biraz abarttım))
- esas amacımızın kaç kartlı üyeniz var dediklerinde 500 değilde 5000 diyemediğime
- sanki hediyelere para verip almışım gibi hak etmediğim teşekkürleri bana etmenize (vicdanım sızladı) (Pro üyelere aldığım pashminalara para verdim hemde yurtdışından almıştım)
- bugüne kadara gelen kozmetik ürünlerini çocuklara verip duvarları boyamalarına izin verdiğime
- dermologica dan verilen cilt bakımı ve ürünlerini kendim kullandığıma (ama çok güzeldi, bugünde cilt bakımı yaptırdım)

bu başlıklara üzülüyorum.... sonuç mu hala başvuru "0" pardon Düş başvurmuş...

Bu kart ve kupa konusunda şu konulara çok üzülüyorum ;

- aldığım yatın masrafına ortak olduğunuzu sanmanıza, kimse yatı ne yapacaksın demiyor ne yapayım düğün organizasyon işlerine girip yattanda para kazanacağım, boş zamanlarda palik tutacağım,
- inanılmaz kar marjı sanılmasına (taaaaa uzaydaki bir PTT ofisine gidiyorum ki yaptığım yol masrafı, otopark ücreti (tamam otopark ücretsiz, uzayda da değil ama uzak işte, biraz abarttım))
- esas amacımızın kaç kartlı üyeniz var dediklerinde 500 değilde 5000 diyemediğime
- sanki hediyelere para verip almışım gibi hak etmediğim teşekkürleri bana etmenize (vicdanım sızladı) (Pro üyelere aldığım pashminalara para verdim hemde yurtdışından almıştım)
- bugüne kadara gelen kozmetik ürünlerini çocuklara verip duvarları boyamalarına izin verdiğime
- dermologica dan verilen cilt bakımı ve ürünlerini kendim kullandığıma (ama çok güzeldi, bugünde cilt bakımı yaptırdım)

bu başlıklara üzülüyorum.... sonuç mu hala başvuru "0" pardon Düş başvurmuş...

size bir öneri sunabilirmiyim sayın kazen

bazı yarışmalarda olduğu gibi
birinci onuncu ellinci yüzbirinci başvurana ödül veriliyorya
sizde öyle bir uygulama başlatabilirsinizalsanaalsanasmile
o canım kozmetikleride bebelere vermemiş duvarlarınızda kirlenmemiş olur
(bundan önceki çağrınızın ilk başvurusunu ben yapmıştım bunuda unutmazsınız değilmi böyle bir uygulama başlatırsanız)
birde hediyelere tabiki sizede firmalarada teşekkür edicez
hayra vesile olanda hayır yapan gibidir denmiştir
kozmetikle şalla hayırmı olur demeyin olurmu olurbayanssulusmile
efendim şimdiden teşekkürler
her ne kadar bana henüz bir hediyeniz kısmet olmamış olsada

Son düzenleme:
ama banane ya bızım kk kartımız varda neden kupamız yok haksızlık bu kazen cok küstüm sölimm:KK43:((((((

ay çok yazık olmuş gerçekten o ürünlere yaaa çok üzüldüm

evet bende forum sayfasını açtığımda yazan isimlerin çoğunun siyah yerine kırmızı olmasını görmeyi çok isterimm...herkes kırmızılansın...zemuszemus

Son düzenleme:
ben bu basvuru isini cozemedim biranonce kk pro uysi olucam

ayrica elinizde kalan bütün kozmetikleri bana yollayabilirsiniz Kazen bey:)
no proplem :p

X