Yarın doğuma gideceğim

snmglr

Anne
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2006
360
1
Yarın sabah hayırlısıyla doğuma gideceğim arkadaşlar.Sezeryan olacak doğumum.İlk oğlumu mecburiyetten dolayı sezeryanla almışlardı.Buda öyle olacak.Oğlanmı kızmı bilmiyoruz,biraz sürpriz olacak.Doktorum önce kız sonra erkek dedi,bizde tareddüt ettik dolayısıyla.Hamile olan ve bebeğini bir an önce kucağına almak isteyen annelere şimdiden hayırlı doğumlar diliyorum.Sağlıcakla kalın.....

Şimdiden geçmiş olsun .Allah hayırlısı ile sağsalim kucağına almak nasip etsin:)

Allah yardımcın olsun
sağlıkla alırsın inşallah bebeğini kucağına

Yarın sabah hayırlısıyla doğuma gideceğim arkadaşlar.Sezeryan olacak doğumum.İlk oğlumu mecburiyetten dolayı sezeryanla almışlardı.Buda öyle olacak.Oğlanmı kızmı bilmiyoruz,biraz sürpriz olacak.Doktorum önce kız sonra erkek dedi,bizde tareddüt ettik dolayısıyla.Hamile olan ve bebeğini bir an önce kucağına almak isteyen annelere şimdiden hayırlı doğumlar diliyorum.Sağlıcakla kalın.....

hihoyyythihoyyyt ayyyy ne gusel.....şimdiden gecmiş olsun Allah analı babalı buyutsun...
ne heycan werıcı bişeydır kımbılır......yarın belkıde bu satlerde kollarında olcak bebişin annesi:sm_cool:ne yuce ne mutluluk werıcı bı duygu....:CüvCüv:Rabbim tum hamilelere nasıp etsın inşallah:Saruboceq::Saruboceq:bende oglumu sabırsızlıkla beklıorum..ama daha yolumuz uzun....darısı basıma ve benım gıbı bekleyen tun anne adaylarının basına...:Saruboceq::nazar:a.s.

şimdiden allah analı babalı büyütmek nasip etsin....doguma girmeden önce bizler içinde dua etmeyi unutma...

Canım Allah yardımcın olsun.ne güzel yarın inş.:nazar: bebeğin kucağında.:ecrin_bebek: inşallah sağlıcakla kucağına alırsın. hihoyyyt darısı bizim başımıza.benim daha 102 günüm var.

allah sağlıkla hayırlısıyla kuacağına alamanı nasip etsin hayatım.allah yardımcın olsun...

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canımm ..sen şimdi ne heyecanlısındırr yerimsenibenyerimseniben

ayy ben bile heyecanlandım bir an darısı bekleyen bütün annelerin başına sağlıklı doğumlar dilerimmm a.s.a.s.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, kolaylıklar versin inşallah

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.
Hayırlı doğumlar dilerim.
Şimdiden büyük geçmiş olsun
Allah yardımcın olsun

canım benim ya belki şimdi bebğini kucağına aldın bile,inş güle güle büyütürsün canım,sağlıklı bir şekilde.

allah hayırlı saglıklı dogum nasip etsin allah kurtarsın seni bir çırpıda..ne güzel bir duygudur eminim yarın bebişini alacaksın kucagına.

ya ben nedense bi an bugün yazmış diye farkettim şuan almıştır bebişini kucagına ne güzel..

rabbim sana ve bebeğine uzun sağlıklı ömür versin canım şuan belki uyutuyor belkide emziriyorsundur yavrunu... darısı hepimizin başıa sağlıkla inşallah....

canım hayırlı doğumlar dilerim Allah bebişini kucağına almayı nasip eder inşallah

X