Doğuma Hazırlık yarın doğuma gdiyorum dualarınızı bekliyorum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

meral_83

Guru
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
328
3
merhaba kardeşlerim evet yarın doğuma gidiyorum çok zorluklardan geçerek Rabbimin izni ile bugünlere geldim..ne olur benim ve kızım için dua edin ALLAH ım bütün bebek hasretiyle yanan kardeşlerimin kucağını boş bırakmasın inşallah en hayırlı zamanda isteyen herkese böyle bir duyguyu nasip etsin..sizleri çok seviyorum ALLAHA emanet olun..

:Saruboceq:Allahim bi agrida kurtarsin,saglikli evladin olsun,yuvan huzurla dolsun iyisallah:Saruboceq:

inşallah bi solukda atlatırsın bacımm çocuğunuu sevinçle mutlulukla kucağına alırsın inşallahhh..
alllahın izniyle bebeğini kollarına alınca herşeyi unutursunnn bütün arkadaşlarımm böyle söylerr...
o bebe herşeye değerr gülümmm inşallah hayırlı güzel bi doğumm geçirirsinn..
bekliyoruzz haberlerii yine doğum sonrasıı:Saruboceq:

ay ne güzel bende sabırsızlanıyorum daha cok minik bebeğim :) canım allah bi kerede kurtarsın hayırlı olsun sağ salim geri gelin inşallah

allahim saglikla sihatle bebegini kucagina almayi nasip etsin canim tüm iyi dileklerim ve dualarim seninle
hayirli ve müjdeli haberlerini aliriz insallah canim:Saruboceq:

Rabbim yavrununda seninde yardımcın olsun canım sağlıcakla kavuşursun yavruna inşallah güzel haberlerini bekliyoruz.

Allah yardımcın olsun cnmm dualarım seninle sende dua et senin istegin şuan kabul olur anne olmak kolay degil saglı bi şekilde al yavrunu kucana işallah kızmı erkekmi olucak ben merak ettim şimdi :ecrin_bebek:

Allah kurtarsın canım Raßßim yardımcınızz olsun ..
Hayırlısıyla gidip gelin inşallah :Saruboceq:
Haberleri bekliyoruzz..:emir_bebek:

Rabbim yardımcı olsun canım bi avazda kurtulursun inşallah..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..Rabbim senide bebeğinide korusun canım..amiiiinn..:Saruboceq::Saruboceq:

Allah kızını da seni de korusun canım. Sağlıkla kucağına al yavrunu inşallah.

inşallah güzel bir doğumlar sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın canımmm

canım Rabbim yardımcınız olsun sağlıkla bebişini kucağına al inşallah o zaman ne sıkıntın kalıcak nede başka birşey hatırlayacaksın

canım allah kurtarsın en kısa zamanda haberlerini bekliyorum. ay ne kadan güzel ve heyecan verici bir duygu. allah isteyen tüm kullarına yasatsın.(amiiiinnn)

rabbım kucagına almayı nasıp ettın canım rabbım yardımcınız olsun bızede dua et olurmuuu

Yüce Mevlam yardımcın olsun bi avazda meleğini kucağına alırsın inşallah canım bnm ya senin adına çok sevindim Allahım senin ve yavrunun yardımcısı olsun sağlıkla alırsın işallah meleğini kucağına dularım seninle şimdiden tebrikler

oyy ALLAHA EMANET OLUN.... RABBıM bir avazda kurtarsın... sağlıkla bebeğine kavuş inşallah.... iyilik haberlerini bekliyoruz....

rabbim bir avazda kurtarsın inş canım saglıcakla alırsın bebegini kucagına inş dualarım seninle iyilik haberlerini bekliyoruz:Saruboceq::Saruboceq:

Ne güzel.. bugunlere de gelmişsiniz.. yarın kollarında olacak bebeğin.. ne mutlu sana.. Rabbım evladını sana bagıslasın, evınız bebegınle huzur, bereket, bolluk, mutluluk dolsun.

bebeğin doğmuştur ama inşallah sağlık sıhhatle büyütürsünn canım..
doğum hikayenide yaz okuyalım olurmu..

X