yarın büyük gün

paylaşım,
merhaba canım çok tebrik ediyorum Allah kucaklamayı da nasip etsin bizde 3 aylık olduk bugün bugün doktor kontrolü var bu aya kadar hep alttan baktı normalmiş merak etme hamileliğin tadını çıkart. herşey gönlünce olsun yazını okuyunca bende ilk gördüğümde neler hissettiğim aklıma geldi çok çok güsel bir duygu bu Allah herkese isteyen herkese nasip etsin inş.sevgiler

:hooray::hooray: Canım çok sevindim. Allah sağlıkla kucağına da almayı nasip eder inşallah. Kalp atışlarını duydun sağsalim demek. Ne mutlu sana. Sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirmeni dilerim. Meleğin seni hiç üzmeden gelsin inşallah. Amin.

Allah bizlere de nasip etsin inşallah. Hepimizeeeeeeee :sm_cool:

canım tebrik ederim. Allah kucağına almayı da nasip etsin. darısı bizlerin başına olur inşallah.

Paylaşım canım seni ve eşini çok tebrik ederim, Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşallah
Tarif edilmez bi duygudur heralde bu:1no2: ben hiç tatmadım bu duyguyu. Rabbim bu sevinci bizlerede yaşatmayı nasip etsin inşallah.
İnşallah sorunsuz bi hamilelik geçirirsin, sevgiyle kal:1hug:

canım bnede bu duyguyu tatmak ıcın cok sabrettım ve yüce allahım en sonunda bu duyguyu yasattı cok tuhaf bırsey daha üstümden soku atamadım aılelerımıze haber verdık onlarda sevıncten agladı cok müthiş bır duygu bu allahım sana ve her ısteyene yasatsın en kısa zamanda sızın ıçin dua edıcem sızde benım ıcın dua edın ıyı bır hamilelık gecıreyım dıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…