yarık mı?

berke_m

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2010
67
1
mrb hanımlar nasıl anlatacağımı bilmiom ama genital bölgede vajinanın alt girişinde yarık mı desem ne desem kesik gibi bişeyler var kenardada oluştu nedir nasıl geçer anlamdm

mrb hanımlar nasıl anlatacağımı bilmiom ama genital bölgede vajinanın alt girişinde yarık mı desem ne desem kesik gibi bişeyler var kenardada oluştu nedir nasıl geçer anlamdm

kasintin ve akinti varsa mantar olabilir,kasinti oldugundan kasidiysan ondan kaynaklanabilir cnm ama bi doktora gorun mantarsa tedavi ol gecsede gene oluyor sonra..

ya bu nasıl bir şey bende anlamadım google yi açtım acaba nasıl tarif etsem derken vajinada yarık diye yazayım dedim. sonra senin sorunu gördüm. ya ayı şekilde tarif ettiğin yere yakın :) bende de var sanki bıçakla ufak bi kesik atmışsın da oda ikiye yarılmış gibi duruyor. vee tam 2 yıldır aynı dertle uğraşıyorum.3 kere doktora gittim. ilkinde psikolojik dedi. 2. de madekasol verdi 3. de biraz daha iyi çıktı doktor. östrojen eksikliğinden olabilir dedi. östrojenli fitil ve krem verdi. kullanıyorum bakalım nasıl olacak.sende bi çözüm bulduysan yaz .cinsel hayatım mahvoluyor.kayganlaştırıcı falan biraz idare ediyor hatta anestol falan bile kullanmayı düşündüm Allah yardım etsin bize

merhaba ayni sorunu ben yasiyorum su anda.. doktora gittim fakat biri mantar olabilir ilac kullan bakalim dedi ama orda kasinti yok kullaniyorum yinede kremleri diger kadin hastaliklari doktoru bnm alanimla ilgili degil genel cetraha yonlendireyim defi. genel cerrah ise biyopsi yapip nceleyelim ne oldugu belli degil bi fikrim yok suan dedi. : ( benzer bir olay ararkken sizin mesajiniza denk geldim. uzerinden cok zmn gecmis. nnasil bi cozum buldunuz. bunun ne yada neden olduguyla ilgili bi bilgi verin lutfen

Sırf bu yarık yüzünden üye oldum lütfen yardımcı olun böyle bir sorunu olan varsa aranızda. Kızlar benim 20 gündür bu şekilde ben ciddi birşey olduğunu düşünmüyordum annem sağlıkçı ona gösterdim doktora gitmemi istedi fakat ben ağda yapana kadar gitmek istemedim ağda yapma zamanım geldi fakat cesaret edemiyorum kötü birşey olursa oraya denk gelirse diye çünkü bu bir önceki ağda da vajinamın sol tarafı yani tam iç çamaşırının dikiş kısmı soyulup ve kanadı daha sonrasında ise kaşıntı başladı bir yarık halini aldı içinden ise şeffaf bir sıvı geliyor. Çözüm bulan var mı bu duruma ? Ciddi birşey mi acaba?

Merhabalar baya uzun zaman olmuş ama bir çözüm bulabildiniz mi acaba? Aynı sorun bende de var doktorun verdiği merhemler işe yaramadı çok büyük sıkıntı çekiyorum. Çözüm bulduysanız yazar mısınız?

Merhabalar aynı sorun bende de var bir çözüm bulabildiniz mi? Çok uzun zaman olmuş ama çare bulduysanız paylaşır mısınız lütfen

Merhabalar aynı sorun bende de var bir çözüm bulabildiniz mi? Çok uzun zaman olmuş ama çare bulduysanız paylaşır mısınız lütfen
Bacım konu sahibi en son 6 yıl önce görülmüş.

Hanfendi nasıl bi yarın ya ben de de bi değişiklik var ama bilmiyorum ki aynı şeyden mi bahsediyoruz

tam olarak sorununuz nedir?iliskide yirtik mi olusuyo?
Evet vajina bitiminde perine deniliyormuş sanırım oraya çok kısa bir yırtık ama her ilişkiden sonra mutlaka oluyor. Doktora gittim merhem verdi iyileşiyor gibi görünüyor ama ilişki olunca yine aynı bir türlü çözüm bulamadık

a
aynen malesef bendede ayni problem var ve 7 yillik evliyim boyle bi sorunla hic karsilasmamistim dogum yaptim 9 ay once bu sorunla karsilastim ilk giriste aci veriyormu sizede iliskide boyle bisey igne batar gibi aci hissediyorum ben sonra hafif cok az bi kanama geliyo pembe gibi peceteye geciyor idrar yaparken oraya degince cok aci cekiyorum 2 gune yada 2 gune geciyo eski halini aliyo sizd3 bu durumlar varmi

Ayni seyi yasiyorum. internete yarik yazinca baya buyuk seyler cikiyor. benimki o kadar degil. sizin tarif ettiginiz gibi kesik seklinde. bepantol krem falan surunce geciyor. sanki yirtik gibi acidi doktora gittim. yanma da vardi. bi aletle bakti. mantar akintin var dedi. adet oldum. birliktelik sirasinda yanma olunca yine gittim. bu kez enfeksiyonun yogun dedi. tekrar gidince smir testi aldi. temiz cikti. ama birliktelikte hep aci ve yanma oluyo. o kesit gibi sey oluyo

Kesik gibiyse ve 3-4 güne geçiyor ve daha sonradan sürekli tekrarlıyorsa herpes genital uçuk olabilir. Hsv2 igm igg testi yaptırın. Bende herpes var ve bazen kesik çizgi şeklinde çıkıyor kaşıntı yanma batma yapar

tesekkurler cevap icin. sizin de yanmaniz vajina girisinde mi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…