yarık mı?

tesekkurler cevap icin. sizin de yanmaniz vajina girisinde mi??
Sürekli aynı yerde de çıkabilir farklı yerlerde de ama hep aynı noktada ve kaybolmuyorsa bilmiyorum ne. Ama kaybolup geçiyor ayda bir ya da farklı zamanlarda tekrarlıyorsa herpes olabilir diye düşünüyorum. Corona bittikten sonra baktırırsınız. Genelde tatlı tatlı kaşınma yapar

Sürekli aynı yerde de çıkabilir farklı yerlerde de ama hep aynı noktada ve kaybolmuyorsa bilmiyorum ne. Ama kaybolup geçiyor ayda bir ya da farklı zamanlarda tekrarlıyorsa herpes olabilir diye düşünüyorum. Corona bittikten sonra baktırırsınız. Genelde tatlı tatlı kaşınma yapar
benimde kasintim oluyo genelde her iliskiden sonra o kesik seyler oluyo ve 3 4 gune gatta 2 gune geciyo vahina vestubulitus mu yoksa ucuk mu nasil anlayabiliriz

Hastaligin ismini öğrendim sonunda cok şükür.. perinede yarık, çizik dedigimiz şey vajinal fisür imiş adi. Sebebi yeterince islanmamak sonucunda oluyormus ve vajinal mantar , enfeksiyon olan kadinlar bu hastaliga yatkinmis. o yuzden doktora her anlattigimda bana fitil veriyor demek ki:110::110:

Kızlar ben korunmak için doğum kontrol ilacı kullanıyordum. Ilacı icmeyi bıraktım ve büyük ölçüde rahatladım. Belki bir fikir olur siye yazıyorum. İlaç hem fiziksel hem psikolojik olarak etkiliyormuş beni bırakınca anladım. Galiba östrojeni de baskıladığı için kuruluk problemi yaşatıyordu. Bırakınca şikayetlerin büyük ölçüde azaldı. Ayrıca cinsel isteksizligim de bitti çok şükür 🙏

Merhaba kızlar, bende de aynı problem vardı. Gitmediğim doktor, kullanmadığım krem/fitil kalmadı. En son 2 doktora gittim. Biri bana vazelin içine sustanon ampulu karıştırıp kullanmamı söyledi, diğeri de Prof. Süleyman Engin Akhan İstanbul’da, o da bana Vulvar vestibülit sendromu teşhisi koydu. Laroxly ve Perge isimli 2 hap verdi. Şimdi hem sustanon/vazelin karışımını uyguluyorum hem de hapları içiyorum. Umarım tedaviler bir işe yarar. Haplar uzun vadeli kullanılacak, yine yazarım

Hastaligin ismini öğrendim sonunda cok şükür.. perinede yarık, çizik dedigimiz şey vajinal fisür imiş adi. Sebebi yeterince islanmamak sonucunda oluyormus ve vajinal mantar , enfeksiyon olan kadinlar bu hastaliga yatkinmis. o yuzden doktora her anlattigimda bana fitil veriyor demek ki:110::110:
Güvenilir doktor çok az ....zaten herşeye mantar diyorlar,2 fitil yazıp gönderiyorlar

Merhaba kızlar, bende de aynı problem vardı. Gitmediğim doktor, kullanmadığım krem/fitil kalmadı. En son 2 doktora gittim. Biri bana vazelin içine sustanon ampulu karıştırıp kullanmamı söyledi, diğeri de Prof. Süleyman Engin Akhan İstanbul’da, o da bana Vulvar vestibülit sendromu teşhisi koydu. Laroxly ve Perge isimli 2 hap verdi. Şimdi hem sustanon/vazelin karışımını uyguluyorum hem de hapları içiyorum. Umarım tedaviler bir işe yarar. Haplar uzun vadeli kullanılacak,
Merhaba kızlar, bende de aynı problem vardı. Gitmediğim doktor, kullanmadığım krem/fitil kalmadı. En son 2 doktora gittim. Biri bana vazelin içine sustanon ampulu karıştırıp kullanmamı söyledi, diğeri de Prof. Süleyman Engin Akhan İstanbul’da, o da bana Vulvar vestibülit sendromu teşhisi koydu. Laroxly ve Perge isimli 2 hap verdi. Şimdi hem sustanon/vazelin karışımını uyguluyorum hem de hapları içiyorum. Umarım tedaviler bir işe yarar. Haplar uzun vadeli kullanılacak, yine yazarım
Aynı sorunu yaşıyorum ama ben bekarım hiç ilişkim olmadı mantardan sonra böyle bişey yaşadım perine bölgesinde acaba çözümü nedir

X