Yargılamadan cevaplayabilir misiniz bilgi almak istiyorum

Neyse bende kalmasın, Barta kulesi özür diliyorum, hayat memat meselesiydi ailemden korktuğum için soruyu sordum ama üstüme gelindiği için panik yaptım, gençliğime verin tepkimi keşke böyle vermeseydim dedi kendisi

18 degilsen polis ile muayene istenir sana zaten ultrason gibi cihazlarla bakacaksa alttan muayene iznin olup olmadigi sorulur ben 20 yasima giricem jinekoloji doktorlarinin sorulari üzerine cinsel iliskim oldugunu bildikleri halde smear ya da ultrason kisaca alttan muayene icin izin istiyorlar genelde doktor zaten 18 yasindan küçük olduğun icin alttan muayene etmez olur da etmek isterse ilişkin olup olmadigini sorar sen de hayir dersin

Allahım ya fkfkfm açmayacağım ya dava falan, ders olsun bir daha buruşuk demesin kimseye fkfmfmf nerede o? Geri mi gelmiş fkfmf

Okuyo ya bana yazıyo üzmeyin beni de fkgk

Valla ben azıcık gidik bir buruşuğum açabilirdim de ama canım istemedi korkmasın

Anası babası benden öğrenmesin şimdi, bi de haberi olsun bekaret benim için önemli değil fkfk

Kimse onun üzerine gitmedi, hakaret veya tahrik de etmedi.

Amaaaaaaaaa haberi olsun; ben çocuğumu parkta yaşıtı biri itse gider annesini uyarırım ki çocuğumun tırnağına zarar gelmesin, o dua etsin çocuklarım hakkında başka bir şey söylemedi. O zaman açardım valla.

Herkese her şey söylenmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…