Yargılamadan cevaplayabilir misiniz bilgi almak istiyorum

bir çocuga beddua etmek bilemedim senin anan seni doğru yetiştirseydi şuan bu platformda bu soruyu bizlere sormazdın bu bir anana yazık senin gibi edep hayadan yoksun bir evlat dünyaya getirmiş bu iki yargılanmak istemiyorsan soru sormazsın herkeze açık bir yer sen bunu buraya yazdıysan alacağın cevaplara da katlanacaksın

okumayıp çocuk yaptığın belli tatava yapma hadi ben ergenim işim yok dolaşıyorum buralarda sen ne yapıyon mk annene kroşe gelir rahatta kal
Uçacaksın birazdan kemerini bağla minik.
Bu arada yapılan bilimsel araştırmalar sık küfretmenin kelime dağarcığı ile ters orantısını ortaya koymuş.
Günün bilgisi olsun.

annene banı yedirdim ben buruşuk bu iğrenç site de skimde değil kapatıp gidicem şimdi kızın patlak dolaşsın da bunların ahı çıksın görürsün 10 yıla

buruşuk menopozlular ya az gidin normal psikolojisi düzgün insanlardan aldım cevabı zaten yazmayın

okumayıp çocuk yaptığın belli tatava yapma hadi ben ergenim işim yok dolaşıyorum buralarda sen ne yapıyon mk annene kroşe gelir rahatta kal

off sg aynen tmm inandık yaşlı kes Müge kim mk ayerıca işsiz yurdum insanı

Mune buruşuk bir menopozlu

Doktora annesiyle falan gidecekmiş. Bir de hamileymiş. Aboo kalpten gitmez inşallah ailen abssjspspsls

18 degilseniz haber verebilir belki bilemedim.
Merhaba, yaştan dolayı verebilirler. Ama ailenle mi geldin demiyorlar genelde. Sadece sana muayene öncesi “cinsellik var mı?” şeklinde soruyorlar. Hayır dersen ultrason, evet dersen alttan muayene ediyor. Yargılamak bize düşmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…