Yargılamadan cevaplayabilir misiniz bilgi almak istiyorum

Ay ne kadar terbiyesizce bir yorum bu ya. Sen, @my mister ’a beddua edene kadar kendi kıçını kurtarmaya bak da annenler öğrenmesin ablam
sanane ya kadın bana beddua edip yargılıyorsun terbiyesizlik yok sensin terbiyesiz küstahça konuşursa cevabını almayacak mı ayrıca uzatmayacaktım da hesabımı kapatıp çıktım taktım aklıma hadi o öyle beddua beddua bi cahillik yaptı sende zamanında okuyamadığın avukatlığının hasretini mi gideriyor napıyon

Hahahshjfk kız avukat olamadığım için beni üzebilecek olsan yazar mıydım buraya? Dkfkfm

Benim, çocuklarımın ve çocuklarının geleceği rahatta sen boşver benim avukat olamayışımı, canım ister gider sınava girer özelde yine okurum. Sen annen baban öğrenirse sağ kroşe mi sol kroşe mi gelir onu düşün

okumayıp çocuk yaptığın belli tatava yapma hadi ben ergenim işim yok dolaşıyorum buralarda sen ne yapıyon mk annene kroşe gelir rahatta kal

bu beyinle o zor nenem deneme

okumayıp çocuk yaptığın belli tatava yapma hadi ben ergenim işim yok dolaşıyorum buralarda sen ne yapıyon mk annene kroşe gelir rahatta kal

Yavrum ben 3. üniversitemi okuyorum, güzel stalkla e mi kuzum. 25 yaşında doğurdum, azıcık daha uğraş da öğren gel

Mune abla ikinci üyelik almış, canı ban istiyormuş
annene banı yedirdim ben buruşuk bu iğrenç site de skimde değil kapatıp gidicem şimdi kızın patlak dolaşsın da bunların ahı çıksın görürsün 10 yıla

annene banı yedirdim ben buruşuk bu iğrenç site de skimde değil kapatıp gidicem şimdi kızın patlak dolaşsın da bunların ahı çıksın görürsün 10 yıla

Sana dava açıyorum yarın. Kimliğine ulaşacağım dava sonucunda, annenler öğrenir artık durumunu. Bekle

evli olup olmadığını sorarlar ona göre alt yada üst muane ederler bekarken pcosdan ötürü kadın doğuma gittiğim de bana bu şekilde sordular bekarım dediğim de karından baktılar

Ayrıca benim kızım da, oğlum da istediğini yaşayabilir. Arkasındayım. Sen zavallı gibi ailenden korkuna yan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…