Yardımmmmmmmm

gokceeee220

Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2023
133
16
26
Kızlarrr bugün çatlatma iğnesinin 6. Günü ve bugün çok az pembe akıntıyla birlikte leke geldi neden acaba?? İğnenin etkisinden olur mu?

Ben iğneden kaynaklı hiç belirti yaşamadım sadece hafif göğüs acısı ve göğüs büyümesi var seninki nasıl bir akıntı
Canım çok az bir kan geldi ondan sonra yok midem çok yanıyor benim diğer hamileliğimde aynı boyke adete bir hafta kala midem çok yanmıştı hep ben hamile olduğumu hissediyorum öğlen çok sancım vardı şuan çok şükür iyim

Canım çok az bir kan geldi ondan sonra yok midem çok yanıyor benim diğer hamileliğimde aynı boyke adete bir hafta kala midem çok yanmıştı hep ben hamile olduğumu hissediyorum öğlen çok sancım vardı şuan çok şükür iyim
Ayy benimde öyle çok minik pembe akıntıyla birlikte diyebilirim ama çok erken o yüzden kafam karıştı. İnşallah hamişsinizdirr ne zaman test günü? ☺️

Ayy benimde öyle çok minik pembe akıntıyla birlikte diyebilirim ama çok erken o yüzden kafam karıştı. İnşallah hamişsinizdirr ne zaman test günü? ☺️
İnşallah canım sekiz temmuz adet günü beş temmuz önerilen test günü erken gebelik testinde zaten altı gün erken sonuç veriyor bende beşinde yapicam adet bir hafta gecincede kan testi veririm

O öğlen olan az leke ve sancı benim kafamı çok karıştırdı sen ne zaman test yaoicaksin senin leke yumurtlama lekeside olabilir belki

Kızlarrr bugün çatlatma iğnesinin 6. Günü ve bugün çok az pembe akıntıyla birlikte leke geldi neden acaba?? İğnenin etkisinden olur mu?
Ya başla bir yumurta daha çatladı yumurtlama kanaması oldu
Ya da ben bi keresinde doktora gittiğimde ufak bir kanama Alanı görüyorum önemsiz dedi
Ufak lekelenmen olabilir dedi
Buna benzer birşey olabilir

Negatif çıktı çok az silik var gibi gözle görülür şeklinde tabi bunu umursamıyorum pek adet gününü beklicem

Negatif çıktı çok az silik var gibi gözle görülür şeklinde tabi bunu umursamıyorum pek adet gününü beklicem
Ama ben kafadan attım çatlama iğnesi vurulmamış gibi devam ediyorum hayatıma benim stres yapmam yumurtalıklarımın büyümesine bile engel oldu çünkü. Normal hayatıma devam ediyorum geziyorum tozuyorum kafadan atmaya çalışıyorum

Benimde 8.gün bitti işte canım sanki kasıklarımda ağrı var çok az yada psikolojikmi bilemiyorum göğüs acısı zaten ilk günden beri var bende 8 inde yapmayı düşünüyorum test 15 gün oluyor sabredebilirsemm😂
İnşallah hamileyizdir canım benim de beşinde 15 oluyor adete sekizde ben yumurtlamanın beşinci günü başladı göğüs agrisi test yaptım iğne geçmiş etkisi ama hayla göğüsüm agriyir iki gün leke oldu midem yanıyor kasıkta batma bel de ağrı bugünde akıntım vardı benim bundan önceki hamileligimin aynı belirtileri iki gündür hamilelik rüyası görüyorum benim rüyalar asla ters çıkmaz inşallah bu ay tutar inşallah ikimizde güzle haberler alırız🤲🤲🤲

X