yardımmmm edinnnnnnn................

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
cengizhan......sinan............behram.........berhan...............bu isimlerdenn hangileri ikiz erkek bebeklere konulabilir...........yada en beğendiklerinizi yazın arkadaşlar......uyumlu olması gerekmiyor.......

• Konu Sahibi EU3
yokmu hiç fikri olannn arkadaşlar......

• Konu Sahibi EU3
neden ısrarla bişey yazmıyosunuz arkadaşlar...

• Konu Sahibi EU3
bence bunlar güzel isim aslında isim bankası var sitemizde ordan daha çok isim bulabilirsin
ikiz annesi mi olacaksın tebrik ederim şimdiden

• Konu Sahibi EU3
tebrık ederım cnm bebeklerını saglıklı bır sekılde kucagına almayı nasıp etsın rabbım
ege , arda ,alp, burak , efe , mert , emre ,deniz , hakan ,talha , bugra bunlar aklıma gelen guzel ısımler umarım bırını begenırsın

• Konu Sahibi EU3
ben sizden isim istemedimki.....beğendiğim isimlerden hangisi güzel dedimmm.....hem ben daha kişilikli isimler düşünüyorum canımm...

• Konu Sahibi EU3
madem sordun soylım canım
begendıgın ısımlerden hıc bırı guzel degıl
tuareki arkadasımın onerdıgı ısımler daha guzel
sengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi EU3
ben sizden isim istemedimki.....beğendiğim isimlerden hangisi güzel dedimmm.....hem ben daha kişilikli isimler düşünüyorum canımm...

önerilen isimleri geri tepmek yerine bi teşekkür edip düşünmüyorum diyebilirsin demekki o isimlerden hiç birini beğenmemiş arkadaş şahsen bende beğenmedim ayrıca kişilikli isim kişiliksiz isim farkını bize de anlat..bilelim

• Konu Sahibi EU3
"yada en beğendiklerinizi yazın arkadaşlar......uyumlu olması gerekmiyor....... "

Yanlış mı okuyup anlıyoruz acaba?kötükedihüso

Merhabalar ..
Behram ve Lokman ısmınde yegenlerım var..
Behram . Eskiden bir İran padişahının adı. * Bir pehlivan ismi. * Merih yıldızı
Lokman ıse ıyılık gosteren ve adaletlı davranan ayrıca bılıyorsunuz kı nebı ,sure ısmı..

Yeter kı anlamı guzel olsun arkadaslar...​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…