yardımm ?

hfbm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2012
56
3
slm kızlar ben kendim için değil de ablam için bi soru sormak istedim ablamın adet günü 15 gün geçti ablam 32 yasında ve bu yasına kadar günü en fazla 2 gün geçerdi mide bulantısı halsizlik var ama çok değil eczaneden test aldı 2 gün önce ama negatif çıktı sorum şu sizin de başınıza böle bi olay geldimi yani acaba hamilemidir testte cıkmamış olabilir mi kan testi yapmayı düşünüyor pazartesi

yaptır tabi bi an önce hamile olupta kan testinde bile belli zaman çıkmayanlar oluyor belkide idrardada gözükmemiş olabilir. 15 gün az bi zaman değil hamile değilse bile hormon testlerine bakarlar

evet yarın pazar pazartesi kadın doğumcuya gidecek yaptırcak kan tahlili hamile değilse bile neden olmadığına baktıracak mide bulantısı ve halsizlik oluyo ama çok değil ben iki gebeliğimde de eczaneden test alıp öğrenmiştim hatta günüm geçmesine bir iki gün kala onun için ben hiç karsılasmadım böyle birşeyle karşılasan var mı diye merak ettim sormak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…