yardımınıza ihtiyacım var hamilemiyim değilmiyim????

yesimpk35

meleğim ve canım oğlum...
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
820
5
arkadaşlar benim en son adet tarihim 26 nisan daha önceden bi kürtajım olduğundan adetlerim biraz düzensiz sol tarafımda acayip bir kasık ağrısı vardı 10 gündür 2 gün öncede gece hasta olduğumu sandım değişik bir renkti ama kaktığımda devam etmediğini gördüm ve 2 gün sadece silerken akıntı şeklinde kırmızı kahverengi peçeteye geldi yavaş yavaş kesildi bi test yapayım dedim bugün çok silik bir çizgi çıktı belirli belirsiz evde yeni sipariş ettiğim daha önce hiç kullanmadığım ovulasyon testi vardı ondada 2 çizgi çıktı ya ben hamilemiyim değilmiyim nolur yardım edin şimdiden teşekkürler....

2 çizgi çıktıysa hamilesindir. Bide kan testi yaptır istersen emin olursun. Hayırlı olsun canım..

ayy inşallah öledir ama çok korkuyorum kan testi yaptırmaktan ya çıkmazsa ya çıkarda bu leke normal değilse diye bide çizgi çok çok silik yaaa

ayy inşallah öledir ama çok korkuyorum kan testi yaptırmaktan ya çıkmazsa ya çıkarda bu leke normal değilse diye bide çizgi çok çok silik yaaa

ayni benim gibisin bende kan testi yaptirmaktan cok korkuyorum artik.
seni cok iyi anliyorum:çok üzgünüm:

Canım benimde öyleydi çokk silikti emin olamadım bi türlü kaç kez test yaptım hep çok silik çıkıyordu kan testi yaptırana kadar emin olamamıştım kan testindede pozitifdi. istersen tekrar bi test yap silikte olsa ikinciyi çizgiyi görüyorsan hamilesin demektir. sonrada kan testi yaptırırsın.:CüvCüv:

arkadaşlar teşekkürler inş hepimiz hamiş oluruz dualarım sizlerle ...insanın başına kötü şeyler gelince kolay kolay psikolojisi düzelmiyo...

test yaptır..merak ettım...2.çızgı çıktıysa vardır bence..

sonucum 190.5 çıktı arkadaşlar ama hala lekelenmelerim devam ediyor inş kesilir dua edin benim için riskli döneme girdim kafam çok karışık inş bi sorun yoktur...

sonucum 190.5 çıktı arkadaşlar ama hala lekelenmelerim devam ediyor inş kesilir dua edin benim için riskli döneme girdim kafam çok karışık inş bi sorun yoktur...

tebrikler cnm kendine cok cok dkkat et düşük tehliken olabilir benimdeilk gebeligimde böle lekelenmelerimoluodu maalesef düşük yaptım istirat et cok fazla hareket etmee

saol arkadaşım dikkat ediyorum benimde ilk hamileliğim öleydi ve karnımda öldü inş allahım buna sağlık versin ama çok tedirginim çok ağrım var hafif hafif lekelenmede var bunları yaşayan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorumm neden olurrrrr??

saol arkadaşım dikkat ediyorum benimde ilk hamileliğim öleydi ve karnımda öldü inş allahım buna sağlık versin ama çok tedirginim çok ağrım var hafif hafif lekelenmede var bunları yaşayan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorumm neden olurrrrr??

canım benim oğlumdada kahverengi akıntım gelmişti kırmızı kan gelirse kork bana dr. iğne ve ilaç vermişti geçmişti akıntı dr.a sor bence

canım benim oğlumdada kahverengi akıntım gelmişti kırmızı kan gelirse kork bana dr. iğne ve ilaç vermişti geçmişti akıntı dr.a sor bence

dr la görüştüm kese gözükmez şimdi çarşamba perş. gel dedi yatıcaksın dinleniceksin dedi bide progestan hap verdi bakalım ne olucak sen hatırlıyormusun ne ilacı ve ne iğnesi verdiğini ...ve ne kadar zaman sürdüğünü...

dr la görüştüm kese gözükmez şimdi çarşamba perş. gel dedi yatıcaksın dinleniceksin dedi bide progestan hap verdi bakalım ne olucak sen hatırlıyormusun ne ilacı ve ne iğnesi verdiğini ...ve ne kadar zaman sürdüğünü...

Aynı şeyi geçen ay yaşadım ve progestana rağmen lekelenmelerim durmadı, sonunda değerlerim birden fırladı ama hala kanamam vardı, dış gebelik olduğu anlaşılıp sonlandırıldı :sinifsinif: umarım seninki normal bir gebeliktir canım, ama dış gebelik şüphesine karşı gün aşırı kan testi yaptırmanı öneririm yerimseniben

çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm allah bidahakini kucağına almayı nasip etsin..benimde korkum o yarın dra gidicem beklemekten başka çare yok allah sağlıklısını nasip etsin inş.benim lekelenme durdu 2 gündür hayırlısı allahım büyük..

çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm allah bidahakini kucağına almayı nasip etsin..benimde korkum o yarın dra gidicem beklemekten başka çare yok allah sağlıklısını nasip etsin inş.benim lekelenme durdu 2 gündür hayırlısı allahım büyük..

ohh lekelenmen durmus sevındım...
doktora gıttın mı canım..kesenızı gordunuzmu..olumunekankayizsmile

slm hepinizee arkadaşlar bilgisayarım bozuktu bi kaç gündür giremedim HAMıLEYıM artık kesinleşti çarşamba günü kesemizi gördük allah her isteyene nasip etsin inşallah hamile olanlarada allah sağlık sıhhat versin KUCAĞIMIZA ALMAYI NASıP ETSıN BEBıŞLERıMıZı...

X