Hamilemiyim bilmiyorum yardım

aslında prolaktın engel değil. ama ıhtımalı azaltıyor. emziriken hamıle kalan çok biliyorum.

Hani ben yumurtlamayı etkiliyormuş demesem sorun yok diyip yollayacaktı sonradan tekrar bakalım kan tahlili verin dedi. Yeni başka şehire atandım o yüzden doktorları bilmiyorum kadın ve doğum polikinik yönünden de eksik şehir
Prolaktin engel vücut kendini gebe olarak algılıyor o yüzden de hamile kalmak zorlaşıyor. Benim de yüksekti ilaçla düştü.

Prolaktin engel vücut kendini gebe olarak algılıyor o yüzden de hamile kalmak zorlaşıyor. Benim de yüksekti ilaçla düştü.
Aslında bende burdaki yazıları okuyup doktordan ıstarla ilaç istemiştim . Doktorda ısrarla engel değil demişti . Ama tabü benim 40 idi belki o yüzden öyle demiştir aşırı yüksek olmadığı için. Doktor o tek başına engel değil dedi . Eğer regl i dzüensizleştiriuprsa yumurtlamaya engel oluyorsa o zaman gebeliğe engel demişti. Benim ne regl im düzensiz ne yumurtlamam da sorun var ne de geriye kalan hormon değerlerimde en ufak sorun var. O sebeple engel değil dedi. Tabi yine ilaç içtim bitti değer düştü yine gebe kalamadom.

İnşallah bakalım. Ben de bir takım sebeplerden dolayı çok stresliydim. Çok şükür daha rahatım. Birde kayısı ceviz çok tüketiyorum arkadaşım onlarda yükseltir dedi bıraktım. Yarın öğrenicem sonucu inşallah düşmüştür.
Hadi hayırlısı evet süt yapan yiyecekler sadece süt ürünleri değildir , incir hurma çikolata kayısı felan bunlar yapar çok yoğurt peynir de yapar. Stress de hormonları yükseltiyor tabi ki o yüzden rahat ol geçici durum ☺️

Stresten uzaklaştım. Ceviz kayısı çok tüketiyordum onları bıraktım kendiliğinden düştü ilaç kullanmadım
Bende düzenli ceviz kefir kuru meyve yer içerdim . Ona bağldım. Benimde düştü muntemelen yarın baktırcam ama ben ilaç kullandım. Kullanmasaydım belki kendiliğinden düşerdi

Sizinde düşmüştür inşallah.
Bende öğleden sonra alcam sonuçları . Ama doktor düşmüşse hile ilaç sayesinde düşmüştür bi emar çektir yine de içimiz rahat olsun dedi . Kesin olarwk hipofiz kaynaklı olmadığını bilelim dedi. Onun dışında fsh vs 2 ay önce baktırmıştım iyiydi hepsi şimdi bi daha bakılcsk inşallah iyi çıkar her şey. Gerçi her şey iyiyse neden olmuyor çocuk

Bende öğleden sonra alcam sonuçları . Ama doktor düşmüşse hile ilaç sayesinde düşmüştür bi emar çektir yine de içimiz rahat olsun dedi . Kesin olarwk hipofiz kaynaklı olmadığını bilelim dedi. Onun dışında fsh vs 2 ay önce baktırmıştım iyiydi hepsi şimdi bi daha bakılcsk inşallah iyi çıkar her şey. Gerçi her şey iyiyse neden olmuyor çocuk
Bence çok düşünmemizden kaynaklı. Birazcık aklımızdan çıksa beyin rahat olsa. Her şeyin hayırlı bir zamanı vardır bizim içinde hayırlısı olur inşallah.

Bence çok düşünmemizden kaynaklı. Birazcık aklımızdan çıksa beyin rahat olsa. Her şeyin hayırlı bir zamanı vardır bizim içinde hayırlısı olur inşallah.
Peolaltiniö ilaçtan sonra 0,86 ya düşmüş🤣 ya bu kadar düşük olması da kötü değil mi benim kada yandı. Diğer değerlerimde iyi şükür. Ama neden çocuk olmuyor

Bende öğleden sonra alcam sonuçları . Ama doktor düşmüşse hile ilaç sayesinde düşmüştür bi emar çektir yine de içimiz rahat olsun dedi . Kesin olarwk hipofiz kaynaklı olmadığını bilelim dedi. Onun dışında fsh vs 2 ay önce baktırmıştım iyiydi hepsi şimdi bi daha bakılcsk inşallah iyi çıkar her şey. Gerçi her şey iyiyse neden

Peolaltiniö ilaçtan sonra 0,86 ya düşmüş🤣 ya bu kadar düşük olması da kötü değil mi benim kada yandı. Diğer değerlerimde iyi şükür. Ama neden çocuk olmuyor
Çok iyi düşmüş sizinde. İnşallah hayırlı haberler alırsınız.

1 yıldır evliyim 3 4aydır bebek düşünüyoruz.Olmayınca aletimin 3.günü doktora gittim hormon testi için her şey yolunda mı diye. Plotaktinim 98 çıktı. Doktorum engel değil dedi. Araştırdığıma göre de yumurtlamayı engelliyormuş. Herhangi bir ilaç vermedi folik asite başla dedi. Üstünden 1 ay geçti. Adetim düzenlidir 27-28 gün sonra oluyorum. Adetim 5 gün sürer yoğun olurdum ancak en son olmamda 30 Haziran 2 gün oldum ilk başta açık renk sonra kırmızı em son kahverengi oldum 2 gün az oldum 2 günde peçeteye geliyordu sadece. Doktor randevumdan sonra ilişki yaşadık. Hamile olabilir miyim. Adetin 3.günü evde test yaptım tek çizgi çıktı. Ama ben bu sefer adetimde bel ağrısı çektim vajinamda biraz sızı ara ara baş dönmesi mide bulantısı psikolojik mi bilmiyorum. Böyle durumla karşılaşan oldu mu? Evde testim 5 gün önce yapmıştım daha da yapmaya cesaret edemedim.
98 prolaktinle hamile kalmış olamazsınız, düşürmek için ilaç verdi mi ki hamile olasınız?

X