YARDIMINIZA COK İHTİYACİM VAR:((

bukresoydan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2019
30
16
25
kızlar öncelikle merhabalar. ben 20 yaşında üniversite öğrencisiyim. buraya artık çok dolduğum ve biraz belki içimi dökersem rahatlarım diye düşündüğüm için geldim. biliyorum çoğunuza anlattığım şeyler daha çok küçüksün, daha kötü şeyler de gelebilirdi başına gibi şeyler düşündürebilir ama gerçekten ben çok yoruldum ve çok bunaldım. lütfen bana gerçekten içten ve samimi yardımcı olacaksınız yorumlarınızı bekliyorum. hassas bi dönemdeyim, üniversite sınavına girdim ve istediğim ne bölüm, ne şehir hiçbiri olmadı. çok hayallerim vardı ben 2 yıllık bölüm kazandım. bu sene babam iflas etti en büyük etken de bu olsa gerek tabiki hayatımda bir çok şey de değişti. çok güzel ve mutlu bi hayatım vardı ben şu an gülmeyi unuttum. 3 senelik bi ilişkim var sevgilimle bi çok hayal kurduk istanbula gidecektik üniversiteye o kazandı ben ailemin durumu yüzünden istanbuldan vazgeçmek zorunda kaldım. nasıl desem anlayabilir misiniz bilmiyorum ama çok kötüyüm ailem kötü durumda, sevgilim gidecek, hayallerim başıma yıkıldı.. sınavıma 1 hafta kala ailemden 2 cenaze çıktı çok sevdiğim 2 insanı kaybettim.. her şey üst üste geldi ve dayanacak gücüm kalmadı. bazen intihar etmeyi bile düşünüyorum, al canımı kurtulayım diyorum ama Allah inancım olduğu için yapamıyorum. tüm sınav boyunca hergün namaz kıldım, hep dua ettim.. şu an çok üzgünüm, çok mutsuzum. ağlayamıyorum bile arkadaşlar o kadar duygusuz ve boşluktayım ki. hayattan bi beklentim yok. psikolojimin bozulduğunu da düşünüyorum tabiki çoğu şey etkiledi. bu durum geçer mi? sizce ne yapmalıyım? yaşama hevesim yok..

onsallah gecici bi durumdur uzucu tabi ki ama dunyqnin sonu degil biraz kafanizi rahatlatin ayni sinav seneyede var tekrar calisisrsiniz bu sefer basarirsiniz

kızlar öncelikle merhabalar. ben 20 yaşında üniversite öğrencisiyim. buraya artık çok dolduğum ve biraz belki içimi dökersem rahatlarım diye düşündüğüm için geldim. biliyorum çoğunuza anlattığım şeyler daha çok küçüksün, daha kötü şeyler de gelebilirdi başına gibi şeyler düşündürebilir ama gerçekten ben çok yoruldum ve çok bunaldım. lütfen bana gerçekten içten ve samimi yardımcı olacaksınız yorumlarınızı bekliyorum. hassas bi dönemdeyim, üniversite sınavına girdim ve istediğim ne bölüm, ne şehir hiçbiri olmadı. çok hayallerim vardı ben 2 yıllık bölüm kazandım. bu sene babam iflas etti en büyük etken de bu olsa gerek tabiki hayatımda bir çok şey de değişti. çok güzel ve mutlu bi hayatım vardı ben şu an gülmeyi unuttum. 3 senelik bi ilişkim var sevgilimle bi çok hayal kurduk istanbula gidecektik üniversiteye o kazandı ben ailemin durumu yüzünden istanbuldan vazgeçmek zorunda kaldım. nasıl desem anlayabilir misiniz bilmiyorum ama çok kötüyüm ailem kötü durumda, sevgilim gidecek, hayallerim başıma yıkıldı.. sınavıma 1 hafta kala ailemden 2 cenaze çıktı çok sevdiğim 2 insanı kaybettim.. her şey üst üste geldi ve dayanacak gücüm kalmadı. bazen intihar etmeyi bile düşünüyorum, al canımı kurtulayım diyorum ama Allah inancım olduğu için yapamıyorum. tüm sınav boyunca hergün namaz kıldım, hep dua ettim.. şu an çok üzgünüm, çok mutsuzum. ağlayamıyorum bile arkadaşlar o kadar duygusuz ve boşluktayım ki. hayattan bi beklentim yok. psikolojimin bozulduğunu da düşünüyorum tabiki çoğu şey etkiledi. bu durum geçer mi? sizce ne yapmalıyım? yaşama hevesim yok..
Canim benim ya bu yil belki hersey ust uste geldi ama belkide seneye daha guzel donemin olucak sinava tekrar girebilirsin kendini toparladikdan snra hazirlanabilirsin herseyde bie hayır vardir bendede bu tarz seyler olmustu yilla once ...annem ölmüştü babam evlendi boşandı tehditler aldi taşındık bnde dedm hersy kptu olucak zuppe insanlarin arasina taşındık dedm ama hayatimin anlamini burda buldm kocami kelebek etkisi gibi hayat glb.annem öluor babam evlenior bosanior tehditler sayesinde tasiniorz tasinmasaydik bu iyi seyler olmicakti buraya gelenicektik babam bosanmasaydi yada evlenmeseydi bunlarin hicbiri olmicakti nerden nereye goruormusun

Ama bunu zamanla görüyorsun olaylarin hemen ardından goremiorsun tabiki.bence seninkide boyle birsey olucak ve tanriya şükür Allahim die dua ediceksin bnce pes etme olurmu gercekten pes etmekde cozum deil ki

Yaşınında verdiği bir durum bukadar hassas olman , istediğin üniv.olmaması ,ailenin durumu vs.. ama allah can sağlığı versin güzelim bunların hepsi geçici bir durum inan bana, başın sağolsun bak sevdiğin 2 kişiyi kaybetmişsin onlar için sadece hiç birşeyin telafisi yok bu dünyadan göçüp gittiler , sen daha yolun çok başındasın ve bu sene olmazsa seneye daha çok çalışıp istediğin bölümü kazanırsın bukadar çabuk pes etme hayatta insanın başına öyle şeyler geliyorki katlanamıyorum dediği yerde mevla öyle güzel kapılar açıyorki , içini ferah tut umutsuzluğa kapılma herşeyin vardır bir çaresi allah dermansız dert vermesin ,

X