Yardımcı olur musunuz önemli

ruhu yorgun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
45
11
32
Merhaba arkadaşlar…kayınvalidemi seviyorum. Dominant yönetmeyi seven konuşmaktan çekinmeyen lafını direkt söyleyen bir kadın. Ben de saygıda kusur etmeyen elimden geleni yapan bir gelinim. Sırf aileme laf gelmesin üzülmesin onlar diye bir de eşimin benim aileme de aynı saygıyı göstermesi için.İkimizinde sınırları var. Geçenler de kırk yılın başı görüşecek kadar az görüşme durumu olan annemi bir şeyden dolayı üzmüş. Laf söylemiş.Olayı uzun uzun anlatmayacağım. Ama annem haklı haksız olsun benim kırmızı çizgim. Ne yapmalıyım sizce? Son derece bundan rahatsızım. Haberim yok gibi davranıyorum konuyu açsam annem arada kalacak…

Ama annem haklı haksız olsun benim kırmızı çizgim
Konu anne de olsa ortada anneniz haksız olsa bile dahi kırmızı çizginiz olamaz. Hakikat her zaman doğrudur. Bu konuyu kv ile anneniz konuşmalı. İşte dünür sen geçen gün şöyle bir şey söyledin ama benim gücüme gitti. Bunu ne maksatla söyledin vs. Hakkaniyetli bir kv ise özrünü diler. Haa annem konuşamaz diyorsanız o zaman sizi gerçekten seven bir kv ise yaa işte kv ,annem geçen şöyle bir mevzu dedi. Pek de üzülmüş. Sana da dememiş. Acaba niye böyle birbirinizi kırıyorsunuz diye sor.

Annem ben konuşacağım bu konuyu dese de ben yine de uslubün çok yanlış olduğunu düşündüğüm için ve bir daha aynı durumla karşılaşmamak için devreye girmek istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…