Yardımcı olur musunuz bilgilerinizle?

Benimde 1 haftadır adet olacakmışım gibi sancım oluyordu.İnan şu an bile mideme karnıma ağrılar giriyor.Hatta bunun hamilelik belirtisi olabileceğinide söylediler sitedeki diğer arkadaşlar ama kısmet işte.

benim fsh değerim de yüksekti. 1 yıl önce baktırdığımda 9.8 di. en son hamile kalmadan önce yine baktırmıştım o zaman da 9.1 di. yani çok yüksek değil ama kendi haline bırakmamak lazım demişti dr. ben 3-4 kez klomen kullandım, fakat kullandığım aylarda maalesef hamile kalamamıştım. bazılarında kist olmuştu. ben de senin gibi ümidimi kaybetmek üzereydim. aşılamaya geçicektim. aşılama iğneleri falan ayarlamıştım kendime. ama yazın tatilden sonra kendiliğinden hamile kaldım. Allah'ın bir mucizesi işte. sen de sakın ümidini kaybetme. klomen kaç doz kullanıyorsun bilmiyorum ama doktorun belki dozunu arttırır. olmazsa aşılama denersin. tüp bebek en son çare. hiç moralini bozma. stres de çok etkiliyor yumurtlama ve hamile kalmayı. bir başka tavsiiye de ben yazın bir süre hayıt suyu içmiştim. bu sitede fsh ı düşürdüğünü okumuştum. gerçekten faydasını görenler var. ben hazır su olarak kullanmıştım tadı çok iğrenç olduğu için 3-5 kez ancak içmişimdir. aktarlarda bitki olarak da satılıyor. çayını yapıp içenler de var. onları da deneyebilirsin. ha bir de benim eşimin spermlerinde de sorun vardı, düşün yani. ona da 3-5 ay keçiboynuzu kaynatıp içirdim. yani bunlar hep birer vesile, vakti zamanı gelince ve Allah'ın takdir ettiği, kısmet olduğu zamanda geliyor o minikler. o yüzden ümitsiz olma ve moralini bozma canım. inşallah en yakın zamanda buradan bize hamilelik müjdesi verirsin.

Çok teşekkürler yapraknil.Yazdıkların beni çok mutlu etti.İnşallah herkesin burdan güzel haberlerini duyarız.süprizzzzz

Bu arada yapraknil benim ilk fsh oranım 10,2 di.En son testte ise daha önce yazdığım gibi 9.9 çıkmıştı.Bir düşüş var galiba .Bu iyiye işaret olabilir mi?

benim duphaston biteli 9 gün hala kasık ağrılarımdan başka birşey yok ne olur bu hapı kullananlar yardım edin

sağol canım iyiyim.İnanki herzamanki gibi değil çok az geliyor bugün hiç ağrım olmadı.sadece midem ara ara yanıyor yani bir tuhaf oluyor.ne olduğunu anlayamadım.

sağol canım iyiyim.İnanki herzamanki gibi değil çok az geliyor bugün hiç ağrım olmadı.sadece midem ara ara yanıyor yani bir tuhaf oluyor.ne olduğunu anlayamadım.

İNŞALLAH AKLINDAN YÜREĞİNDEN GEÇENDİR CNM:Saruboceq:

Bu arada yapraknil benim ilk fsh oranım 10,2 di.En son testte ise daha önce yazdığım gibi 9.9 çıkmıştı.Bir düşüş var galiba .Bu iyiye işaret olabilir mi?

canım evet düşüş var. hayıt suyunu da dene istersen ya da deneyen arkadaşlardan fikirlerini alabilirsin. bu suyu içipte fsh ını düşürenler var.

Çok teşekkürler yapraknil.Yazdıkların beni çok mutlu etti.İnşallah herkesin burdan güzel haberlerini duyarız.süprizzzzz

rica ederim canım. yardımcı olabildiysem sevindim. sormak istediğin başka birşeyler olursa sorabilirsin. ben her zaman giremiyorum nete o yüzden cevap vermekte gecikiyorum kusura bakma. moralini yüksek tut inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın. gelişmelerden haberdar et canım.

hayıt suyunu duydum ama buralarda bulamadım.bu arada 3 gündür regl oldum .Ama bugün yeni yeni gelmeye başladı.baya ağrım var.haftaya doktora gidecem.rahim filmi çekilecek.bu arada keçiboynuzu ve soğan kürü iyi olur dediler onları denemeye başladım.artık hayırlısı.görüşmek dileğiyle.:emir_bebek:

X