Yardımcı olanları da Rabbim sıkıntıdan kurtarsın İnşallah..

Kızlar çok zor günlerden geçiyorum. Bu sıkıntıları atlatıp feraha çıkmam için sizden inşirah suresi rica ediyorum. Okuduğunuz kadar yazarsanız sevinirim. Allah razı olsun şimdiden

O dediginiz duayı bilmiyorum fatiha ayet-el kürsü okudum allah yardımcınız olsun ve her şey istediğiniz gibi oldun

Kızlar beni üzenler mutlular şimdi, beni ezdiler kalbim paramparça... gözyaşlarımın hesabını nasıl soracağım? sizce beni mutsuz edenlerin de aynı acıyı yaşaması için ne gibi dualar edebilirim ? Var mi içinizde başka insanların yaptığı haksızlıklardan dualar ile feraha çıkan?
Merhaba inşirah okumanın faydalarına bakarken bu yorumunu gördüm.Sebebini bilmiyorum ama benimkiyle benzer şeyler olduğunu düşünüyorum. Peki şimdi nasılsın? İnşallah çok iyisindir

Merhaba , teşekkür ederim bunu okuyunca neden o kadar üzülmüştüm bile dedim :) bunu yazdıktan bir kaç ay sonra çok çok güzel bir döneme girdim bana kötülük yapanlar karşılığını buldu mu bilmiyorum ve gerçekten umursamadım da çünkü çok şükür bana çok güzel kapılar açıldı :) umarım darda olan herkese rabbim güzel kapılar açar

Merhaba , teşekkür ederim bunu okuyunca neden o kadar üzülmüştüm bile dedim :) bunu yazdıktan bir kaç ay sonra çok çok güzel bir döneme girdim bana kötülük yapanlar karşılığını buldu mu bilmiyorum ve gerçekten umursamadım da çünkü çok şükür bana çok güzel kapılar açıldı :) umarım darda olan herkese rabbim güzel kapılar açar
Harika 👏🏼👏🏼 Darısı başıma inşallah şu an sizin o yazdığınız şeyleri okurken aynı duyguları hissettim sizin o zamanlarki konumunuzda sayılırım.. sanki kapı açılmayı bırakın tüm kapılar kapalı gibi 🥺 şu çok bunaldığım dönemlerde tez vakitte selamete çıkarım inşallah 🤲🏼🤲🏼

X