Yardımcı olanları da Rabbim sıkıntıdan kurtarsın İnşallah..

Mathildamae

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2016
1.287
1.298
37
Kızlar çok zor günlerden geçiyorum. Bu sıkıntıları atlatıp feraha çıkmam için sizden inşirah suresi rica ediyorum. Okuduğunuz kadar yazarsanız sevinirim. Allah razı olsun şimdiden

Ben türkçe okunusunu kitaptan okuyorum.eski yazı bilmiyorum. Istersen okurum. niyet ederken adını soylememiz gerekiyor mu .

Kızlar beni üzenler mutlular şimdi, beni ezdiler kalbim paramparça... gözyaşlarımın hesabını nasıl soracağım? sizce beni mutsuz edenlerin de aynı acıyı yaşaması için ne gibi dualar edebilirim ? Var mi içinizde başka insanların yaptığı haksızlıklardan dualar ile feraha çıkan?

Kızlar beni üzenler mutlular şimdi, beni ezdiler kalbim paramparça... gözyaşlarımın hesabını nasıl soracağım? sizce beni mutsuz edenlerin de aynı acıyı yaşaması için ne gibi dualar edebilirim ? Var mi içinizde başka insanların yaptığı haksızlıklardan dualar ile feraha çıkan?
canım Allah'ın adaleti şaşmaz elbet sen içini ferah tut üzenlerin üzüleceği gün de gelir bol bol duha inşirah suresi fatiha fetih suresi ya fettah esması okuyabilirsin açıcı esmalardır. Rabbim sıkıntılarınızı açsın inşallah.

canım Allah'ın adaleti şaşmaz elbet sen içini ferah tut üzenlerin üzüleceği gün de gelir bol bol duha inşirah suresi fatiha fetih suresi ya fettah esması okuyabilirsin açıcı esmalardır. Rabbim sıkıntılarınızı açsın inşallah.

Çok teşekkür ederim. Çok sabrettim şükür edeceğim günler gelecek dedim , hala acı çekiyorum.. gözyaşlarımın hesabı sorulmadı,, ben bu kadar uzun süre acı çekerken bana çektirenler mutluysa adaletin nasıl olacağını bilemiyorum artık bu saatten sonra..

X