Pudra, Fondöten, Kapatıcılar yardım

asevda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2011
202
0
mrb kızlar bende daha önce maybelline fondoten kullanıydm ama hiç memnun değilim kapatma özelliği hiç yok değişik pütür pütür duruyo gibi.şimdi max factor düşünüyorum yüzümde kalıp gibi durmayacak kapatma özelliği olan hangi ürünü önere bilirsniz?

Bence Maybelline Jade Dream Satin Liquid Make up bi dene.
bende kulaniyorum ve cok iyi sanki hic birsey sürmemis gibi duruyor cünkü icinde ipek gibi birsey var.
:KK1:

Bilmiyorum türkiyede varmi ama herhalde vardir ...

Son düzenleme:
gerci maybelline den memnun kalmamissin ama ben affinitone u kullanmistim cok memnundum, arkadaslarim ablam da cok begenmisti cok az bir miktar bile inanilmaz kapatiyodu ve kalip gibi durmuyodu

gerci maybelline den memnun kalmamissin ama ben affinitone u kullanmistim cok memnundum, arkadaslarim ablam da cok begenmisti cok az bir miktar bile inanilmaz kapatiyodu ve kalip gibi durmuyodu

geçen gün loreal true match aldım.indirime girmişti kaçırmıyayım dedim :KK66:

Max Factor Second Skin diyorum ben canım :)
Kızarıklıkları çok iyi kapatır çok da doğal durur. Cilde de zarar vermez sonuçta Max Factor ürünü zaten.
Bak mesela:

4222573984_4b1c3c67de.jpg

Lekeleri çok güzel kapatıyor canım :)

Max Factor Second Skin diyorum ben canım :)
Kızarıklıkları çok iyi kapatır çok da doğal durur. Cilde de zarar vermez sonuçta Max Factor ürünü zaten.
Bak mesela:

4222573984_4b1c3c67de.jpg

Lekeleri çok güzel kapatıyor canım :)

gerçekten çok ii kapamış.bnm yüzümde sadece birkaç sivilce oluyo arada onları kapamak yetrli :KK66:

Avonun
pasta krem fondeteni var acayip güzel kapatıyo herkese öneririm bende bi arkadaştan görmüştüm ondan sonra tiryakisi oldum.
hep ondan alıyorum.
katologda adı nası geçiyo bilmiyorum ama çift kapaklı altında süngeri var .
ve renk önerim- Medium beige. buğday tenlilere süper gidiyo.

Avonun
pasta krem fondeteni var acayip güzel kapatıyo herkese öneririm bende bi arkadaştan görmüştüm ondan sonra tiryakisi oldum.
hep ondan alıyorum.
katologda adı nası geçiyo bilmiyorum ama çift kapaklı altında süngeri var .
ve renk önerim- Medium beige. buğday tenlilere süper gidiyo.

Tşkler canımmm aklımda bulunsun şuan aldım ama ilerde düşünebilirim

X