Yardım Masası Hakkında - Lütfen Okuyun

Curly

Turkophile
Yönetici
Administrator
14 Kasım 2001
231.524
1.867
Merhaba,

Yardım masası adı altında bir sistem ekledik. Sitede yaşadığınız sorunları, yardıma ihtiyac duyduğunuz konuları lütfen yukarıda menüde bulunan Yardım masası bölümünden bildirin.

Bu bölümde yardım almak istediğiniz konunun hangi departmana (bölüme) ait olduğunu ve önceliğini belirterek sorununuzu yazabilirsiniz.

Bundn sonra sitede yaşadığınız sorunlar kısmı kaldırılacaktır. (Yardım masası testi başarı ile sonuçlanırsa)

Şu belirtmeden geçemeyeceğim :

Yardım masasına lütfen konum neden silindi, site puanım neden düştü şeklinde mesajlar yazmayın. Zira cevaplanmayacaktır.

Bu tarz soruların cevaplanması hayi zaman aldığından ce çok kişisel olduğundan ve bunun için yeterli kaynağımız olmadığından zor olmaktadır.

Bu bölüm sadece sitede yaşadığınız ve yardıma ihtiyacınız olan konular ile ilgilidir.
Sık Sorulan Sorular / Cevaplar kısmıında açıklaması yapılmış olan konular ile ilgili yardım istekleri değerlendirilmeye alınmayacktır.

Lütfen öncelikle "Sık Sorulan Sorular / Cevaplar" Sık Sorulan Sorular / Cevaplar - Kadınlar Kulübü kısmını okuyarak sorununuzu çözmeye çalışınız.

Saygılarımla,

Saygılarımla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…