yardım kızlar

adana1301

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
334
2
mrb arkadaşlar kısaca şöyle anlatayım her şeyim normal çıktı eşimde öyle doktorum adet olduğunun ilk günü arayıp geleceksin dedi şimdi adetken neye bakıcak merak ediyorum bi de önümüzdeki ay aşılama olabilir dedi o da benm sabırsızlığım yüzünden o en az 3 ay denememizi istedi sonuçlar normal çıkınca ama zaten çok uzun süredir deniyoruz bunu ona da söyledim şimdi aşılama nasıl oluyor bunu merak ediyorum yani ön hazırlık falan yapılıyo mu anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederimbilmiyorumkismile

canım.öncelikle merhaba.ilk gittiginde muhtemel hormon testleri yapacak.bazı doktorlaralttanda ultrasonla bakabiliyor bazılarıda üstten ultrasonla yumurtalarına bakıyor.korkacak bişey yok.hepimiz yaşadık bunları.hemen aşılama zannetmiyorum kaç yıllık evlisin.eşin sper testi yaptıdımı sen rahim filmi çektirdinmi öncelik bunları yaptırman gerekiyor.eger eşinden kaynaklı bir problem varsa direk tüp bebegegeçiyorsun.eger tüplerin tıkalıysa aynı şekilde yine tüp bebek yapılması gerekiyor.geçmiş olsun cnm.

teşekkür ederim canm ben 22 aylık evliyim eşim test yaptırdı bi sorun yok benm hormon testim yapıldı 3 kez alttan muayene sonra rahim filmi hiç sorun yok hormon testi normal kısaca ne eşimde ne ben de sorun yok doktor bu durumda 3 ay deneyin dei bi ilaç bile vermedi biz zaten uzun süredir deniyoruz dememe rağmen yineledi 3 ay deneyin bende çok ısrarlı oldum o da o zaman bu ay adetin ilk günü ara ve gel dedi ama bu aşılama için değil muayene şeklini merak ettim ben hala ısrar ediyorum hani 3 ay beklemesek te aşılama olsa diye bakalım tamam gibi bi şey

canım aşılama eşinin spermlerini sana sırınga yoluyla yumurtalıklarına bırakma işlemi oluyo.. ben yaptırmadım ama doktorum aşılama yolunu tavsiye etmişti ve nasıl yapılacağını anlatmıştı bende bi senelik evliyim ama doğal yolla hamile kalmak istiyorum o yüzden aşılama en son düşüneceğim çare allah kimseye aratmasın beklemek çok zor sende biran önce kavuşursun bebişine allah olmayan herkese nasip etsin:Saruboceq:

X