Yardim edin yaşadigim şeyin ne olduguna karar veremiyorum

Claire Underwood

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
224
122
35
Arkadaslar meraba lutfen sesimi duyan birileri ciksin. Kafamda deli sorular.Gecmiste bi kimyasal gebelik yasadim. Allahima bin sukur simdi tekrar hamile oldugumu ogrendim. Test cubuguyla ogrendim tam sevincimi yasarken gun icerisinde bi kahverengi pembe lekelenme yasadim hemen bi doktor bulup muayene oldum beta hcg 2684 ikigun sonra gel bi kontrol edelim tekrar dedi ayrica vajinal ultrason bakti cok emin konusmasada keseyi gordugunu soyledi ve benzer bisi gosterdi. Bide progestan basladi sabah agizdan aksam vajinadan.Ben ayni gun icinde bi miktar lekelenme yasadim kahve kirmizi arasi pihtisiz azar azar. Muayenedendir diye dusundum. Ilaci icmeyede direkt basladim .Sonra carsamba kontole gittigimde pazartwsi sizin muayenenizin ardindan biraz lekelendim filan diye anlattim hemen. beta hcg bakti 5080 sonra vajinal muayene yapti gecenki ayirt ettigim gibi keseyi tam ayirt edemiorum ama betanda yukselmis felan filan kucuk kara birsey gosterdi şunun oldugunu dusunuyorum ama cok kucuk bi hafta sonra gel bi tekrar bakalim dedi. Ok dddim. Sonraki gun yine vajinal lekelenme yasadim birazda agri cektim ama pihtisiz acik pembe ve kahve akinti. Doktor da carsamba cagirdi diye nasilsa oncekide boyleydi bi sikinti yoktur isallah diye guzel guzel dusunerek ilacima devam ederek bekliorum ama bitaraftanda icimi kurtlar kemirmiyor degil. Suan ustumde sadece asiri yorgunluk bitkinlik ve istahsizlik var. Kanama akinti birseyde devam wtmedi oldu gecti bikac pecete ancak kirlendi. Karnimdaki kasinti ve agrilarda gecti korkuyorum bukadar iyilik sizde hayra alametmi degilmi ne dusunuyorsunuz tecrubeleriniz varsa seve seve dinlerim arkadaslar.

Kuzum beta değerin yeteri kadar artmış buda sağlıklı olduğunu gösterir ilacını içmişsin kanamanda kesilmiş bunda da Bi sıkıntı yok bende hamileyim bazen kasıklarımda çok ağrı sızı oluyor doktor çok normal dedi bazende gün içinde hiç olmuyor bende korkuyorum neden acaba diye ama olabilir anormal bişey olsa doktorlar görürdü ve söylerdi bence biz kalbimizi temiz tutalım iyi düşünelim iyi olsun inşallah

Yaaa cokk tesekkur edeerim sesimi duyup icime su serptigin icin ne bileyim doktorda biseye net emin olamayinca diorum dustumu aceba niye hic agrim siskinligim gaz sancim kalmadi. Dusunki bide ben saglikciyim. Yaani bu kahverengi lekelenmelerlede dusermi aceba diorum gecenki sefer artti hcg ama bu sefer kesin husrani yasayacagim diye kendimi kotuye hazirliorum resmen.

Yaa bide doktor bana dediki bihafta cinsel iliskiye girme ama gel gorki kendisi vajinal ultrasonla 5 kez bakti soktu cekti sabah onun sancisinimi yasadim ben yoksa o mu dusuge neden oldu diorum

Canim alttan niye durmadan bakiyo ki oda kanama yapar sana 5 kere bakmak nedir ya dr degis bence birde nerdeyse 3 aya yaklaşmış kalp atisindan tut herseyini ultrasyonda normal karnindan gostermesi lazim di

Dusun kendimi dusuge nasil inandirdiysam emin bile olmadan kaybettigimi dusunuorum
Canim bebegin bence gayet sağlıklı sen druna bi arastr dr herzaman cok onemli ben hastanede calistim drlar herzman ilk donemler en fazla 2 kere bakilmasi lazim der sen herhafta alttan baktrmissin kanama cok normal sanci agri

Nasil uc ay yok kiz son adet tarihim 19 aralik. 28 i pazartesinde ogrendim gebeligimi cubukla o gun basladi iste macera gun gun anlattimya uzun geldi sanirim sana

Nasil uc ay yok kiz son adet tarihim 19 aralik. 28 i pazartesinde ogrendim gebeligimi cubukla o gun basladi iste macera gun gun anlattimya uzun geldi sanirim sana

Arkadaş size cevap yazan kişinin gebelik takvimiyle karıştırmış sanırım.

Ya bence de lekelenme varken her seferinde alttan kontrol etmek çok mantıklı değil. Sağlıkla alın kucağınıza

Isallah arkadaslae yaa boyle lekelenme yasayip bitaraftanda doktorun kese gorememesi beta artmasi vs ne yasadigimi anlayamadim halen . Sabir cekiorum

Yerleşme lekelenmesi yasadiginiz. 2 bebeğimde de yaşadım.progestan hap ve proluton depot iğne kullandim. Sağlıkla aldim 2sini de.
Darısı size değeriniz güzel artmış maşallah. Dinlenin. Ilişki olmamalı, kasilmaya sebep olup dusugu tetikleyebilir diye

Son düzenleme:
Yaa bide doktor bana dediki bihafta cinsel iliskiye girme ama gel gorki kendisi vajinal ultrasonla 5 kez bakti soktu cekti sabah onun sancisinimi yasadim ben yoksa o mu dusuge neden oldu diorum
Kuzum bende vajinal muayene oldum kalp atışını duymadığı için herkesin gebeliği farklı olur yani pıhtılı değilse adet kanaması gibi çok çok değilse sancım yoksa düşük değildir bende Bi tane düşük yaşadım o sancının tarifi yok yani Allah korusun o yüzden hiç kötü düşünme doktor kanama olduğu için ilişkiye girme demiştir ama bencede doktorunu değiştir derim elindeyse hastaneyi bile değiştirebilirsin ama korkma daha tahmini 5 haftalık diyorsun ben 6. Haftada keseyi gördüm 7. Haftada anca vajinal yoldan kalp atışını gördük yani geç görülebilir bazen sıkıntı etme kuzum

Canim alttan niye durmadan bakiyo ki oda kanama yapar sana 5 kere bakmak nedir ya dr degis bence birde nerdeyse 3 aya yaklaşmış kalp atisindan tut herseyini ultrasyonda normal karnindan gostermesi lazim di
Bakti canim benimde insanlarin isine karismamamk gibi bi huyum var ne bilem kosulsuz guven bide ayni hastanedeyiz filan diye ilgiliydide bisi diyemedim hic sessiz dinledim vallahi

Cok saol kuzum isallah oyledir sizin gibi insanlar iyiki varlar yaa suan bi nebze olsun rahatladim carsamba kontrolum var korkarak beklemeyecegim Allah ne verirse hayirlisini versin degilmi

Ama 5.haftada yerlesme kanamasi halen olabiliyormuydu bide kontrol sonrasi kramp gibi agrimda oldu lekelenmemde ama artmadi ve devam etmedi hicbizaman pihti gormedim buna ragmen genede dusebilirmi aceba sessiz dusuk filan diolarmisya oylebisiler varmis. Carsamba kontrolum var dua ediorum hcg degerim artsinda doktor keseyide gorsun diye . Bide hepimiz eminim yasamisizdir bu olayda en cok canimi yakacak olacak kocami uzgun gormek cunku iki yoldir hasrrtle bekliorduk oladar iyi bi insanki onu uzgun gormek ihtimali beni daha cok uzen.

Cok saol kuzum isallah oyledir sizin gibi insanlar iyiki varlar yaa suan bi nebze olsun rahatladim carsamba kontrolum var korkarak beklemeyecegim Allah ne verirse hayirlisini versin degilmi
Aynen öyle canım benim stresin bebeğini kötü etkiler kuzum sen hiç düşünme öyle şeyler ne olursa olsun konuşalım dertleşelim bunlar için varız değil mi biz birbirimize destek olmayacağız da kim olacak

Nekadar tesekkur etsem az gelir. Isallah sizlerle tekrar guzel haberlerle muhabbete devam ederiz. Opuyorum. Buarada sizde yazin akliniza ne gelirse paylasmak ne guzel birsey..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…