Yardim edin yaşadigim şeyin ne olduguna karar veremiyorum

Canim benim, boş korkularla yaşama su güzel günlerini. Tadini çıkar. Bebeğin seninle. Beta değeri 5000 olmadan zaten kese rahat görülemiyor, hele ki cihaz eski ise. Sessiz düşük vs denen kimyasal gebelik, senin degerinin maşallahı var, yani o riski atlattın
Diğer soruna geceyim, yerlesme kanaması 5.ci haftanda da olabilir normaldir, çünkü tam döllenme zamanını bilemeyiz, hem kese buyurkende lekeleme yaratmış olabiliyor... ben doğuma kadar ara ara yaşadım korkma lütfen.
Kramp ağrısı, bel ağrısı, rahim ve yumurtalık ağrısı, regl ağrıları, migren, bulantı ve hepsiiiiii vücudun regl olamadığı için olan tepkiler korkma... normal yani dayanilmaz şiddette agri, ciddi kanama miktarı olursa o zamam beklemeden dr.a başvurmak da fayda vardir.
Sana 2 bebeğini kaybetmis ama 2 bebeğini sağ sağlim kucagina almis biri olarak yazıyorum. Düşüğü de yaşadım kürtajı da. Suan gidişat normal gibi geldi bana
Bol şu, bol dinlenme, bol mutlu hissettirecek tv, kitap, film vs...

Cok saol canim benim isallah senin guzel kalbinden gecenler gibidir hersey. Ben suan bi ruyalar alemindeyim sanki zaten. Hicbiseye konsantre olamiorum aklim hep dustumu dusmedimi beta yuksekmi gelecek dusukmu . Allah verdigi herseyde hayirlisini versin. Herkesin gonlune gore versin isallah . Carsamba kontrolum var dualarinizi eksik etmeyin benim icin ,samimiyetinize ve iyi niyetinize teswkkur ederim

Benim ikizdi kahverengi lekeyle 1i gitti , bende panikle dr.a gittim görünmedi snr ayni saatte igne ilac yaptim, birde yat dinlen iş yapma çok fzl yürüme, yukarı uzanma, benim ayaklarim usurdu cok halsizdim ve cok uyukluyodum allah tamamina erdirir ınşaallah

Nasil uc ay yok kiz son adet tarihim 19 aralik. 28 i pazartesinde ogrendim gebeligimi cubukla o gun basladi iste macera gun gun anlattimya uzun geldi sanirim sana
Canım içini rahatlatan 6. haftada kanamam oldu 11. Haftada bildiğin su gibi kanamam oldu dün ayrıntılıya girdim herşey normal. Bu yüzden üzülme bebeğin sağlıklı ise seninle kalır. Ayrıca 12. Haftaya kadar ilişkiye girme vajinal ultrason farklı o farklı. Ayrıca kese görmek için vajinal ultrason daha net. Orgazm kasılmaları sperm bunların hepsi yan etki yapıyor bir de enfeksiyon riski var. Bu nedenle ilişki yasak.

Yaa ciddimisin sadece kahve akintiylami. Yani bu akintin fazlalastimi pihtili filanmi gelmeye basladi mesela . sadece kahve akintiyla bebek dusmuyor diyor herkes pihtida olmasi lazim ilac filan azaltmamasi lazim degilmi. Yani sendeki sureci tam anlayamadim biraz ayrintili anlatabilirmisin nasil gerceklesti?? Korktum simdi

Canim buralardaysan bi bakarmisin alttaki arkadasin yoruma sadece kahverengi akintiylami dusmus demis yanlismi anladim bu tecrubeyi yasayan baska kimse varmi aceba forumda korku sardi icimi gece gece. Mantiken bile pihti olmasi gerekmezmi.

Canim buralardaysan bi bakarmisin alttaki arkadasin yoruma sadece kahverengi akintiylami dusmus demis yanlismi anladim bu tecrubeyi yasayan baska kimse varmi aceba forumda korku sardi icimi gece gece. Mantiken bile pihti olmasi gerekmezmi.
Hayır kalbi durduğu için kanaması başlamıştır. Böyle düşünme bak diyorum ki işiyor gibi kanamam oldu bacaklarımdan aktı bebeğim benimle yani sadece buna kanama neden olsaydı benim bebeğim yaşayamazdı. Benim de senin gibi kanama yerini bulamadılar. Hem kesede kanama yoksa bebeğin duruyordur. Böyle düşünme bak ben o 10 gün adet kanaması gibi yaşadım 24 gün toplam kanamam oldu kahve rengi devam etti toplam 24 gün. Kötü düşünüp bebeğini strese sokma. Benim doktorumun dediğini ileteyim sana. "Bu kahverengi kanama sana bebeğe birşey yapmaz ama bu stres çok şey yapar"

Canimm haklisin ama biliosun elimde degill

Isaalah canim Allah binkez razi olsun senden ya hep bi guzeol bi pencere aciorsun moral veriorsun isallah hersey guzel gidior ve isallah bebegim benimledir carsambaya kadar aklima hep iyi seyler getirecegim Allah hepimizin yardimcisi olsun

Isaalah canim Allah binkez razi olsun senden ya hep bi guzeol bi pencere aciorsun moral veriorsun isallah hersey guzel gidior ve isallah bebegim benimledir carsambaya kadar aklima hep iyi seyler getirecegim Allah hepimizin yardimcisi olsun
Tamam Çarşamba günü bana da yaz. Bak ayaklarını uzat dinlen ayağının altına yastık koy. Ne yaşadığını biliyorum ben o su gibi kanamada evde tektim ailemin gelmesi 45 dk falan sürdü eşim il dışındaydı. Gitti bebeğim diye baktım hep. O kadar kana mümkün değil yaşamaz dedim ama şu an benimle. Evet kötü tecrübelerin olmuş. Ama bak bu da benim iyi tecrübem. İnş sonucu daha da iyi olacak. İlaçlarını saatinde al. Progestanını bırakma umarım güzel bebeğinin kalp atışını da duyarsın. Ama düşük olsa bence kanaman durmazdı. Hem kahverengi kan bitmiş kurumuş kan demek bu da aktif kanaman yok diye gösterir. Hep iyi düşün bebiş de stres yapmasın

Tesekkur ederiiiimmmm cansin cannn. tamam haber veririm tabiki.ozamana kadar sende dua et benim icin....

Kizlar meraba ben pazartesi dusuk yaptim bugunde kan ve ultrasonla tekrar bakildi regl seklinde rahim kendini temizleycekmis. Ve evet bencede dusuk yaptiginiz zaman direk hissediorsunuz lap diye icimden iki parca dustu resmen.resmide var bakmak isteyen olursa ozelden atarim kizlar.ayrica doktor secimi cidden ve cidden cok onemli. cunku aslinda hafif lekelenmelere ragmen bebek devam edebilior ama oyle devamli bi vajinal muayene modu dusuge zemin hazirlior. Suanki aklim olsa hamile oldugumu ogrendigim gun kendim progestana baslar iki aya kadarda agrim filan olmazsa muayeneye bile gitmezdim. Bunlar suanki psikolojik halimlede soylediklerim olabilir ama bilmiorum siz ne dusunuorsunuz. Birde bana istanbulda onerebileceginiz bi doktor varmi .hepinizi opuyorum bana verdiginiz destek icin cok ama cok saolun kizlar.paylasimlarimiz bize guc veriyor.

Canım merhaba yazdıklarını okuyunca yazmak istedim doktor seçimi çok önemli alttan muayne kanamalı durumlarda çok riskli ben 1 kere kimyasal gebelik ardından tekrar hamile kaldım ve ilk haftalarımda aynı seninki gibi kanamalı geçti doktum beta kontrolü ve progestan takviyesinden baska bisey yapmadı 5.haftaya kadar ultrasona bile çağırmadı 5.haftamda karından ultrasonla gözüktü kese.. Bundan sonrası için kendine iyi bir doktor seçmekle beraber stresten kesinlikle uzak dur biz vücudumuzu sıktıkça bebeklerimizin tutunmasını zorlastırıyoruz.. Zaten Rabbim sana o bebeği nasip edecekse sen ne yaparsan yap o bebek sana yine tutunur yeterki yaşayacak ömrü olsun.. Ben inanıyorumki yakın zamanda tekrar hamileliği tadıcaksın düşüklerden sonra rahim temizlenir bebeğe daha hazır hale gelirmis herşey gönlünce olsun

Şimdi okudum canım. Çok üzüldüm. Benim doktorum iyidir bu konuda. Sonuçta o kanama ile benim bebeğim sağlıklı şu anda. Bahçelievler medicalpark Dr.Suat Süphan Erşahin. Gitmeyi bir dene istersen

Merhabalar canım çok üzüldüm keşke doktor değiştirebilseydin ama şuan ne desek boş rabbim sabır versin benimde 5 haftalıkken kesenin üç tarafında kanama alanı vardı çok ciddi düşük riskim vardı doktorum Progesteron başladı belirli yasaklar getirmişti ve kesinlikle hiç bir zaman alttan bakmadı. Ben özelde muayene olduğumda kanama alanını görmedi aynı gün devlet hastanesinde bir doktora gittim sağolsun çok ilgilendi ve hala aynı doktorla devam ediyorum İstanbul’da Yakacık doğum hastanesinde doktor adı Can bilginer

Tesekkur ederim canim evet bakalim simdi tekrar o surece girince iyi bi takip edecek doktorla yola girmek lazim. Ben bilemedim hastanedeyim zaten surda bi ultrasonla bakayim filan diyince ben de bilmedigimden diyemedimki yok bakma diye. Hayirlisi olsun,kismet degilmis o demekki. Simdi dusunuyorum tekrar nezaman hamile kalabilirim aceba diye hemen denesemmi denemwsemmi kararsiz kaldim yine yasarsam boyle birseyi paramparca olurum heralde zaten suan yeni toparladim kendimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…