Menopoz Yardım edin ne olur

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

Dandinidastanaaa

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2020
24
2
24
Arkadaşlar ben ocakta istemediğim bir ilişkiye maruz kaldım. Anal yollaydı. Hapiste şu an ama Psikolojim çok bozuldu. O şerefsizden hamileysem diye korkuyorum. Tecavüzden 2 ay sonra idrarda gebelik testi yaptım eczaneden alıp 1 er hafta arayla 2 tane 2 si de negatifti. 4 ay sonra kanda gebelik de negatifti ayrıca usg ye de defalarca girdim (4 ve 5 ay sonra) gözükmedi doktorlar yok dedi. Ama bende takıntı oldu. Zaten dokunuşları aklımdan gitmiyor bir de bu takıntıyla uğraşıyorum. Aklımdan tonlarca senaryo geçiyor. Ya çift rahim varsa ve yanlış rahime baktıysa diye. 3 tane doktor imkansız dedi. Bir tanesine sormuşlar gözden kaçabilir mi diye o da pek mümkün değil demiş. Kesin konuşmadığı için korkuyorum. Ama aynı sorunun başka kısmında da 4 aylık gebeliğin cinsiyetine kadar belli olur demiş. 7 aydır 8 kez adet oldum. Ama idrar yolu enfeksiyonu sindirim rahatsızliklari gaz sorunu mide bulantisi ve kusmam oldu. Gerçi bunlar olaydan önce de az da olsa vardı.Ama ben bu takıntıdan tüm bunlara rağmen kurtulamıyorum. Nolur yardım edin. Karnım da büyümedi. Nasıl geçecek bu fikirler

Psikolojik destek almaniz gerek
Cok gecmis olsun

Öncelikle anal yolla gebelik olabileceğini zannetmiyorum, yaşın küçük ve çok korkmuşsun. Psikolojik bir destek alman gerekiyor. Sana bunu yaptığı için mi hapiste?

Bence siz korkudan öyle sanıyorsunuz canım unutmaya çalış o bölgeden asla hamile kalmazsın bak ben 3 yıldır çocuğum olmuyor o da bir sürü tedaviyle falan o pisliğin orana dokunmasiyla asla olmaz kafandan at bu düşünceyi başka bir şeyle ilgilen

Canım benim öncelikle çok geçmiş olsun çok üzüldüm .. Allah belasını versn o şerefsizin. Emin ol hamile değilsin. Çift rahim bile olsa hamilelik olsaydı görünürdü.. Sonuçta bebek 2 rahimden birisine yerleşip büyüyor orada. Korkma artk lütfan 5 aylık bebek cinsiyetini de gösterir göbeğin de şişer tekme de atar.. Hamele değilsin ne olursa olsun yaptığın bütün testlerde çıkardı çünka hamilelik oluştuğu andan itibaren vücutta beta hormonu salgılanıyor.. hamilalik oluşmamş ki bu hormon salgılanmamış ve adet görüyorsun.. Bu takntından kurtul. Hayatına yön çiz ve yaşadklarını düşünmemeye başla. Psikılojik destek alyorsan doktoruna bu konuyu da ünlat lütfen..

Ama vajina üstune boşaldı sanırım biraz. Ama doktorlar anlardı di mk

Anlattım ama o kişinin bana takıntılı olması ve bir daha yapacağını söylemesi unutmama engel oluyor

Anlattım ama o kişinin bana takıntılı olması ve bir daha yapacağını söylemesi unutmama engel oluyor
Onlar hirsla seni korkutmak icin soylenmis sözler. Kimse sana istemediğin bir sey yapamayacak artik. Bir sure ustunden korkuyu atana kadar yalnız kalmamaya calis. Kesinlikle hamile değilsin boyle bir sey filmlerde bile mümkün degil kac ay gecmis üstünden. Unutmayacaksin hic bir zaman ama inan gececek

O kişi şuan hapiste.. Hayatında yok. yerini izini değiştir. Telini herşeyni değiştir. Ulaşamaz sana Allahın izniyle korkma.. kz bidi 7 8 ay geçmiş üstünden ben 7 buçuk aylk.doğum yaptm o aylarda bebek olsa ohoooooooo eli koluu ayağğ burnu herşeyi var karn basket top gibi şişer tekme atar uyutmz seni .. Hamilelik psikolojisinden kurtuy önce.. Sonra geçmişi geçmişte bırakıp kendine yeni bir hayat kur.. O şuan layık olduğu çöplükte

Hamilelik imkanın yoktur canım sen önce kafanda ben hamile değilim diye kendini yönetmeye calis hepsi vesvese bunların sonrada bı psikolojik destek alabilirsin çok geçmiş olsun

Hamile olmadığım kesin mi

Neden inşallah dedin ki kesin değil mi korkutma beni
Kız korkmasana ben İnşallah kelimesini sürekli kullanıyorum. Allah izin verirse anlamına geliyor. Ne ettin canım 7 8 ayda insan doğurur yani, korkma bence, eminim hamile değilsin. Yani mümkün değil, olamaz hem anal yoldan, hemde aradan aylar geçmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…