Menopoz Yardım edin ne olur

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Normal bile olsaydı hamilelik olamazdı doktorlar anlardı hem di mi

Bak cnm ben beş aylık hamileyim. Bebek öyle tekme atıyo ki hissetmemen imkansız. Göbek de büyüdü tabi. Zaten olsaydı dr mutlaka ultrasonda görürdü. Görememe ihtimali yok. boşuna vesvese yapma. O p.sliğin dediklerini de takma. Sen şikayetçi olunca korkutmak için söylemiştir. Kendini oyalamak için bi meşgale bul. Bu düşüncelerden uzaklaşırsın biraz.

Kesinlikle hamile değilsin %100
Tüm belirtiler psikolojik
Sana bunj yapanın alllah belasını versin nasıl yapar ya cani pislik psikopat
O attık oradan çıkamaz kolay kolay
Ama psikolojik olarak rahatlamak içim ortamını değiştir hayatına bak
Unut bunları onu cezaevine tıktığına göre çok güçlü bir kızsın sen artık sana yaklaşamaz pislik

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm adınıza.. Allah o şeref....n de belasını versin inşAllah.. olsaydı bu zamana kadar belli olurdu.. düşünmemeye çalış çok zordur eminim Allahım yardımcın olsun inşAllah.. Destek alarak kısa zamanda atlatırsın inşAllah

Canım çok geçmiş olsun.yasadiklarin çok zor ama sen güçlü bir kızsın dimdik ayakta duracaksın. Hamile olman imkansız bunu kafandan at biran önce. Şöyle ki ben 3 yıllık evliyim hamile kalmak için gitmediğim doktor kalmadı. Ameliyat bile oldum. Bi sorunum yok suan. Ama yine de bebek öyle hemen olmuyor inan. Filmlerde oluyor oyle ilk geceden hamile kalma. Sen hamile değilsin sana tavsiyem,bol bol kitap oku, puzzle yap, alış verişe çık kafanı meşgul et

Evet anal olmasa bile hamilelik olsa anlarlardı canım o yüzden rahat ol, bide aradan aylar geçmiş simdiye çoktan belli olurdu

Bazılarının karnı şişmiyor ama onları düşünmeme gerek yok çünkü doktorlar bilirdi yani

Bende de tekme gibi oluyor ama psikolojiktir di mi

Hamile olmadığım kesin mi
Tabiki de kesin canım. Nee diyorim ben 7 buçuk aylık doğumum oldu o aylarda bebek olsa belli olmaz mı zannediyorsun .. karnında eli ayağı durmaz vururda vurur uyutmaz bile seni. Ultrasnda elini ayağını başını yüzünü herşeyini görürsün.

Karnımda hareket var gibi geliyor psikolojik midir?

Yaşadıklarınız için çok üzgünüm. Yaşadığınız ağır travma sizi bu takıntılı düşüncelere itiyor muhtemelen merak etmeyin gebelik yoktur. Ama kesinlikle bir destek almalısınız tek başınıza bu yükün altından kalkmaya çalışmayın

Bağırsaklarımda sorun var ondan da olabilir di mi
Tabiki de.. bebek vurma olayı çok farklı vurduğu yeri titretiyor.. başını tutabiliyorsun, ayaklarıno tutabiliyorsun hamilelik değil senin yaşadığın kesin.. Diyorum ya hamile olsan bebeğin ultrasonda yüzüne kadar görülürdü.bunu hamileliği yaşayan birisi olarak söylüyorum.

Tecavüzden 2 ay sonra idrarda gebelik testi yaptım eczaneden alıp 1 er hafta arayla 2 tane 2 si de negatifti. 4 ay sonra kanda gebelik de negatifti ayrıca usg ye de defalarca girdim (4 ve 5 ay sonra) gözükmedi doktorlar yok dedi.
7 aydır 8 kez adet oldum.

Kesinlikle hamile değilsiniz.
Hamile olmanız mümkün değil.
Tamamı sizin vesveseleriniz.
Tüm endişeleriniz anlamsız.

Psikolojik destek alın

Muhtemelen mi? Kesin değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…