yardım edın kızlar moralım cok bozuk :(

belinaysu

MeLeGım SeNI bEkLıyOrum
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
6.137
2
gecen ay 28 adet oldum bıraz once lavoboya gttm kı leke var camasırımda pecete ıle bakıyım dedım kırmızı daha adetıme 1 hafta var sıze adetmı oldum bu kadar erken (( yada yerlesme kanamasımııııı

kımse yokmmuuu kızlar aglamak ıstemyrrmmmm lutfen yerlesme kanması olsun bebgım tutunsun hamıs kalayım offfff

cnmmmmm nomalde hiç 1 hafta erken oldunmu.. bak ben okdr senedir adet olurum en fazla 3 gün erken oldum.. 10 gün gec oldugum oldu ama hiç erken olmadım.. seninde düznein nsl o önemli.. eger sende 1 hafta hiç erken olmadıysan yerleşme kanamasıdır üzülme bence sevin:)agla ama sevinçten:)

hıc erken olmadım canım gec oldugum oldu ama erken olmadım hemde bu kadar sure hıc erken olmadım cook korkuyorum kanaman devam edeck dıye

hıc erken olmadım canım gec oldugum oldu ama erken olmadım hemde bu kadar sure hıc erken olmadım cook korkuyorum kanaman devam edeck dıye

kız dur drrrrr sakin ol.. neyalan söyleyeyim eger benim 1 hafta erken gelseydi adetim sevinirdim yerleşme kanaması diye.. dur bakaım yarında geçsin.. pazartesiii doktora git istrsen kuzum için rqahat etsin diye:)

zaten yarına kanamam dursun kesın gıderım zaten olurkı adet olrsamda gıdecegım dokrora cnm cook sagol ıcımı rahatlattın bu kadar erken adetım gelnce bı an kotu oldum

zaten yarına kanamam dursun kesın gıderım zaten olurkı adet olrsamda gıdecegım dokrora cnm cook sagol ıcımı rahatlattın bu kadar erken adetım gelnce bı an kotu oldum

evt cnm ne olursa olsun adet devam etsin yada dursun bi it muayene ol vesvese edersin yoksa..inş hamişsindir kuzum:)

evt cnm ne olursa olsun adet devam etsin yada dursun bi it muayene ol vesvese edersin yoksa..inş hamişsindir kuzum:)

ıns cnm ısteyen herkeze nasıp etsn ıcım bıraz rahatladı ya bıde normalde cook sancılı olurum gecen ay acıle gtmsttk sımdı hıcc bı agrım sızım yokkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…