yardım edbilirmisiniz.ben hamilemiyim acaba

2yengec

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
734
5
43
slm. arkadaşlar ben daha buraya bugün katıldım.apartoparda size bu soruyu sordum.8 aydır korunmuyoruz.bebek istiyoruz artık.11 ocakta adet gördüm ve daha sonra 9 şubatta adet gördüm.adetlerim son derece düzenlidir.her ay bir öncekinden 2 gün erken gelir.mart ayındada 7 mart gbibi bekliydum henüz gelmedi.bel ağrılarım var.gögüslerim çok ağrıyo.kasıklarımdada arada bi batmalar oluyo.benim günüm 7 martta geçmişmi sayılıyo yoksa 9 marttan sonramı geçmiş olacak.beklenen adet tarihim 7 marttı.lütfen yardım edin...

slm. arkadaşlar ben daha buraya bugün katıldım.apartoparda size bu soruyu sordum.8 aydır korunmuyoruz.bebek istiyoruz artık.11 ocakta adet gördüm ve daha sonra 9 şubatta adet gördüm.adetlerim son derece düzenlidir.her ay bir öncekinden 2 gün erken gelir.mart ayındada 7 mart gbibi bekliydum henüz gelmedi.bel ağrılarım var.gögüslerim çok ağrıyo.kasıklarımdada arada bi batmalar oluyo.benim günüm 7 martta geçmişmi sayılıyo yoksa 9 marttan sonramı geçmiş olacak.beklenen adet tarihim 7 marttı.lütfen yardım edin...

canım bak bugün ayın 9 u ..istersen bir test al evde kendin yap bir..ben adet günüm de öğrenmiştim hamile olduğumu.. belirtilere hiç aldanma bazen yanıltabiliyor en kesin belirti adet gecikmesidir..

ben senin yerinde olsam evde test yaparım,eğer olumluysa hemen kan testi yaptırırsın ..inşallah güzel haberlerini alırız canım

korkuyorum ama ya negatif çıkarsa.ölürüm üzüntüden

canım ama kendini bu kadar kasma rahat ol,bu ay olmazsa gelecek ay ..ümitsiz olmak iyi değil.. hem testi yapıp yapmaman bişeyi değiştirmez ya hamilesin veya deilsin.. kafanın rahatlaması için biran önce öğrenmeni öneririm..

teşekkür ederim güzel önerilerin için .testi yapıcam.sizede haber veririm.

teşekkkürler.4 yıllık evliyim.8 aydır korunmuyorum.her ay hastalandığımda hastalığım bitsin dr a gitcem diyorum.sonra vazgeçiyorum.korkuda sarmaya başladı stresle birlikte acaba olmayacakmı diyorum.her ay aynı üzüntü bir küçük kan damlası bütün hayallerimi yıkıyo.inanın tuvalete gitmeye korkar oldum.

anlıyorum canım seni,doktora gitsen keşke belki faydalı olacak önerileri olur,tedavisi olur belki..

bide bu işi stres çok etkiliyor derler,rahat olmak lazımmış

kesinlikle rahat olunması gerektiğine inanıyorum.çevremde bi çok insan hamile kaldı.rahatlıklarını gözümle gördüm.ama yapı meselesi heralde rahat olamıyorum.

canım test yapmadan bilmezsinki hem zaten ken testi dışındakler kesin değil sadece yardımcı oluyorlar negatif olsa bile birkeç gün sonra kan testi yaptırırsın.ınşallah hamilesindir

mrh.arkadaşlar.bizde 2 aydır korunmuyoruz.bu ay hamile kaldığımı sanıp sevinmiştim.ama bugün regl oldum.biraz canım sıkıldı ama ne yapalım hayırlısı olsun

mrh.arkadaşlar.bizde 2 aydır korunmuyoruz.bu ay hamile kaldığımı sanıp sevinmiştim.ama bugün regl oldum.biraz canım sıkıldı ama ne yapalım hayırlısı olsun

canım 2 ay diyosun.. senin hiçmi hiç stres yapmaman lazım.. canım kaç aydır yıldır bekleyenler var biliyomusun.. bir ayda hamile kalma şansı %25 dir. zaten.. ben evliliğimin 5.ayında hamile kalmıştım düşükle sonuçlandı..düşükten 5 ay sonra tekrar hamile kaldım,şuan hamileyim..

rahat ol,hiç kafana takma stres yapma bunlar seni olumsuz etkiliyo inanki.. bu işte rahat olmak lazım ben onu öğrendim

umarım en kısa zamanda allah sağlıklı bir gebelik nasip eder sanada

canım test yapmadan bilmezsinki hem zaten ken testi dışındakler kesin değil sadece yardımcı oluyorlar negatif olsa bile birkeç gün sonra kan testi yaptırırsın.İnşallah hamilesindir

yapıcam bugün test sizde iyi yada kötü haber veririm.

meryemcim allah kucağına almayı nasip etsin.analı babalı büyütsün allah.

merhaba kızlar..
benimde bugün adet olmam gerekiyodu. sabah idrar testi yaptım ama maalesef sonuç negatif :çok üzgünüm: belirti olarak kasıkta batma, bacakta kasılma ve mide bulantısı olduğunu düşünüyodum ama maalesef sanırım hepsi psikolojikmiş :KK43:
hayırlısı olsun ne diyelim..

merhaba kızlar..
benimde bugün adet olmam gerekiyodu. sabah idrar testi yaptım ama maalesef sonuç negatif :çok üzgünüm: belirti olarak kasıkta batma, bacakta kasılma ve mide bulantısı olduğunu düşünüyodum ama maalesef sanırım hepsi psikolojikmiş :KK43:
hayırlısı olsun ne diyelim..

canım bak seni çok iyi anlıyorum ama bu belirtiler bizi öldürecek

ben deli olurdum her belirtiye kulak verirdim,işte bua yyok bu ay diye diye kaç ay geçti.. yok yok her belirti yanıltmaktan başka bişeye yaramıyordu.. anladımki bu işin üstüne fazl adüşmemek rahat olmak lazım ..hiçbi belirtiye kulak vermeden tek belirti adet gününün gecikmesiydi...

bende bir ay bıraktım herşeyi..hep kafamı başka şeylerle meşgul ettim.hafat içi işyerinde zaten doluyum.. hafta sonlarındada ehliyet direksiyon kurslarına gittim,çokta zevkliydi.. hiç yumurtlama günü yok adet günü hiç düşünmedim ve hergün ilişkiye irerdik o ay hiç takmadık ilişkiyi 2 veya 3 güne bir ilişkimiz olmuştu..hamileliğin h sini düşünmedim inanki.. o ay bir baktımki adetim hiç gün sektirmezdi.. adet günümde hiç adet belirtisi olmayınca öylesine test yaptım pozitif çıktı...

inanki bu işte stres yapmamak hatta hep olumlu düşünmek,hiç üstüne fazla düşmemek gerekk

allah en kısa zamanda herkese nasip etsin anneliği

evet yine herşey aynı.yine hayaller suya patttt diye düştü.hastalığın bitmesi beklenecek hastalık bittiğindede yine içim umutla dolacak.bebek niyetiyle bir çok kez ilişkiye girilecek.ve sonra yine gelecekmi geldimi kasıklarımmı ağrıyo göğüslerimmi ağrıyo........................vs ...vs...isyan etmek istemiyorum.etmiyorumda.sabır ver güzel allahım..

X