yaptığı dualardan sonuç alanlar

Krblk

Guru
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2014
704
174
34
Yaptığı dualardan sonuç alanlar ne için hangi duayı okudunuz. Paylaşırsanız bizlere de yardımcı olursunuz belki

Ya Mani esmasini okuyup olmasini istemedigim bir sey cok sukur gerceklesmemisti .Sinav zamanlari 4444Salat i Tefriciye okuyup faydasini gördüm. Esimle aram bozukken Ya Vedud okurum hemen düzelir .Hayirli bir is icin Ya Fettah okurum ve istedigim gibi sonuclanir .Aklima gelen bunlar

Bize Şah damarından daha yakın olan Rabbimiz var ve herşeyi görüp duyuyor elhamdülillah.Saglik ve huzur için her daim dua dua dua.Bin şükür :)

Yaptığı dualardan sonuç alanlar ne için hangi duayı okudunuz. Paylaşırsanız bizlere de yardımcı olursunuz belki

Cnm ben yaklaşık 1 aydır ya latif esmasını okuyorum aslında baya bir Esma okuyorum.Rızık mutluluk için ya latif esmasını okudum zengin olmak için ya Melik müjdeli haber için ya semi celle celalühü okudum.Ve mucize gibi maşallah sevmediğim müdür gitti yerine çok sevdiğim bir insan müdür olarak şubemize atandı.Sonra araba aldım kendime ardından yaklaşık 4 yıldır beklediğim terfi işi vardı mucize bi şekilde beklemediğim anda oldu ve maaşım arttı :). Yer gök duayla devam ediyorum.Bunlar hatırladığım mucizeler

Dileklerin kabulü için 100 ya Kadir Gönül ferahlığı için 137 ya vasi hayatta başarı için 68 ya muhyi bunlar da güzel esmalar.Notlarıma aldım okuyorum

kac
tane ya vedud?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…