yaptığı dualardan sonuç alanlar

Salavatı mecule
Salavatı fatih (öncesi 2 rekat hacet namazı + 25 est el azim etibu ileyk + 1000 ya latif )
Salavati kubra

Salavati mecule den sonra dileginiz oldu mu :) yani olmasi mumkun degil gozuyle baktiginiz ornegin
Kesinlikle oldu :) biraz zaman gerekti ve ben ramazan boyunca sahurda sabah ezaninda yaptim hatta 1 aydan daha fazla yaptim şimdi alışkanlık halime geldi boş kaldigim an mutlaka dilimde

Atıyorum kabul olmasa bile efendimize salavatta bulunurum dedim :KK66:

Kesinlikle oldu :) biraz zaman gerekti ve ben ramazan boyunca sahurda sabah ezaninda yaptim hatta 1 aydan daha fazla yaptim şimdi alışkanlık halime geldi boş kaldigim an mutlaka dilimde

Atıyorum kabul olmasa bile efendimize salavatta bulunurum dedim :KK66:

Cok tesekkur ederim canim :)

4 cuma ust uste Ya Evvel zikri Okuyabildiğim kadar Rabbi hebli mines salihin duasi ,Ya Halik Ya Kadir Ya Varis c.c esmalarini bebek niyetiyle okudum cok sukur hamileyim .Annem de 41 Meryem Suresi okudu

Merhabalar konu biraz eski ama yine de yazmak istiyorum eşimle ayrılmak üzereyiz şuan ailemin yanındayım 2 aydır.. henüz boşanma davası açılmadı ama artık bu ay açılacak sanırım dualar ediyorum namaz kılıyorum ama hala ses yok kendi aranızda olan kavgamız yokken kayınvalide kayınpeder yüzünden bu duruma geldik bana önerebileceğiniz başka dua varmı lütfen yardım

X