Anket yaprak dökümündeki ferhunde gibi bi gelininiz olsun istermisiniz???

yaprak dökümündeki ferhunde gibi bi gelininiz olsun istermisiniz???

• Ankete Katılan
    56
Daglara taşlara tü tütüüüü
Kayınpederinin yanında gögüsler ortaya dogru apaçık gezen bir şahsiyetten hiç bişey olmazzzzz....
Basıları diyo ki haklı sedefle kocası fingirdeşiyor
Ayol sedef e niye gitti şevket o zaman....
sen kucak açsaydın kumarhaneye götürmeseydin
şevkat gösterseydin para para demeseydin
Çalışsaydın
Evde bir işin elinden tutsaydın....

ferhundeyi severdimm birzamanlarrrrr ta ensonkii bölme kadarrr
patronuyla yaptıklarından dolayı onu affetmeyceğimmmmm:roflol:

tütütüüüü allah korusunnn....
beddualık bi gelin,amanın düşmandan bile ırak olsun..

tabiki istemem ama bu konuda büyük konuşmakta istemem öyle bir gelinim olursa oglumu kaybetmemek ve üzmemek adına herşeye katlanırım

allah korusun.allah yazdıysa bozsun. allah bana değil tanıdığım tanımadığım hiç bir kadına nasip etmesin onun gibi bir gelin. eşi ve beraber yaşadığı ailesinin arkasından olmadık işler çeviren, hep yalan dolanla dolu hayat süren bir kadından ne bir gelin ne de iyi bir anne olabileceğini düşünmüyorum.

Allah Düşman Başina Bile Vermesin Zinanin Ne Demek Oldugunu Bilmeyen Gelinim Olsun Istemem Allah Korusun

umursamam..kayınvalideyim ben..ne diye umursayayımki??:sm_confused:
ailesi ve kocası düşünsün diye düşünüyorum..bana yapmaz kendine yapar..her koyun kendi bacağından asılır neticede..:icecream:

valla ben ferhundenin hastasıyım çok seviyorum onu bence çok akıllı bi kadın tekin ailesinde birini seçeceksem kesinlikle ferhundeyi seçerdim alirıza beyin 3 tane salak kızını gelin olarak değil insan olarak bile evime sokmazdım ferhunde akıllı bir kadın akıllı insandan akıllı insana zarar gelmez ama salak kızlara tahammülüm yok

allah korusun.....sadece gelin değil hayatımın hiç bir konumunda böyle yorucu,neyapacağı belli olmayan insanlarla karşılaşmak istemem...

X