Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yanmış, Yıpranmış, Kuru Saçlara Bakım Suyu Tarifi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

öğğ çok da ağır kokusu saçıma sıkarken midem kalkıyor her seferinde kendimi cezalandırmak için sıkıyorum her gördüğünü alırsan böyle olur diye

evet yalnız değiliz kuzular glissin kokusunu beğenmeyen az sayıda insan birbirimizi bulduk
hacı hacıyı mekkede deli deliyi dakkada bulurmuş

bulduk gitti napalım

Delilik çeşit çeşit, tek çeşit olsa tedavisi olurdu...
:89::89:

ben bu renk istiyorum işte ama uçlarımda siyah var gitmedi tam
maşallah çok beğendim rengini ve parlaklığını

oh olsun alma öyle kötü kokulu şeyleri
benimde koyu renk vardı altta çikolata kahve sonra kor kızılı dedim o da çıktı kömür kızılı
sonra bi kaç ufak hile falan bu hale geldi sonunda kuzu beğenmene sevindim

Son düzenleme:

yeter ama kendime işkence ettiğim şişeyi kullanıp içindekini dökmeye kararlıyım
rengin hilelerini ben de isterim o zaman uçlardaki siyahları uçurduğumda yapayım ben de

Şimdi yaptım,evde bulduğum şeyleri ve nasıl yaptığımı sayıyorum

avonun fısfıslı parfümleri var kolonya gibi onların şişesine yarıdan fazla su koydum
2 kapak gliserin
1 kapak menekşe yağı
1 kapaktan biraz az badem yağı
(evigen ve bepanthene ampul koyasım vardı vazgeçtim)
bide bioblasın sıvı saç kremi var onu çalkalayıp 10-15 kez fısladım içine (kokusunu çok seviyorum o yüzden):97:

saçlarım kirliydi uçlarına sıktım,yatmadan yıkıycam sonra nemliyken yine sıkıp tararım,sabah nasıl olcak merak ediyorum

Evigen ve bepanthene ampul koymamakla iyi etmişsin çünkü sonuç tek kelime ile berbat oluyor, saç yumuşayacağına dokununca gırç gırç ses geliyor

ben bu karışıma hindistan cevizi yağı katmayı düşünüyordum ama menekşe yağının kokusunun da etkisinin de olumlu olduğunu yazmışsınız hindistan cevizi kokusunu sevdiğimden düşünmüştüm yağı nasıl kokar bilmiyorum gerçi
kokusu yoğun ve saça da faydalı olabilecek hangi yağlar olabilir bu karışıma?? :44:

amonra duymadı beni
kılıç da ah ah dışlandım mı nedir gideyim bari

amonra duymadı beni
kılıç da ah ah dışlandım mı nedir gideyim bari

kuzum dışlanır mısın aşk olsun vakit bulup yazamadım
hindistan cevizi yağı iyi fikir gibi görünsede çabuk donan bi yağ
en azından benim aldıklarım hafif katı kıvamdalar sıcak suya oturtup eritiyorum bakım yaparken
hem öyle yoğun bi hindistan cevizi kokusu yok be canım hindistan cevizi yağında
ama içimde kalmasın diyosan az bişi dene
benim fovarim menekşe yağı

kılıç özelden yazdı da hindistan cevizi yağı cilt içinmiş meğer
menekşe yağında da dün 14 liraya buldum pahalı geldi almadım bugün yarın alırım her şeyi kattım fındık yağıyla menekşe yağı kaldı
bir de boyanın rengini nasıl uzun süre koruyabileceğini buldun mu tabi rengin böyle muhteşem olmasını nasıl sağladığını da öğrenmek isterim yani

14 lira çok kuzu ben 4 liraya alıyorum
kılıç dediyse doğrudur
rengi koruyacak bi yöntem bulamadım akıyo tabi ama
son durulama suyunu sirekeli suyla yapıyorum o saç pulcuklarını sıkılaştırıp rengi hapsediyo
parlak duruyo en azından
bi de nerdeyse soğuk sıyla yıkıyprum saçlarımı suyun altnda çok kalmıyorum
saçlarımı kırmızı oryelle böyle yaptım kuzucum ben
ama riskli biraz yanabilir vs. gözü kara olmayanlar denemesin

ben kırmızı açıcı var deyince hadi be oradan diye güldüler üstüme forumda yahu var gerçekten de değil mi görmüştüm ben kuaför malzemesi satan dükkanda
açıcıdan korkarım ben saçlarım berbat olmuştu yaptığımda

Olmaz mı yahu, sadece kırmızı olsa iyi

kuzu kim o sana gülenler sen söyle ben gelip göstereyim onlara
yani saçlarımı

Bazı insanlar dünyanın kendi bildikleri ile sınırlı olduğunu düşünür ne yazık ki bu yüzden kişisel gelişimleri hep yarım kalır...Halbuki farkındalık ve daha iyi bir bakış açısına sahip olmak daima daha yararlı ve geliştiricidir...At gözlüklerinizi atın...Dünyanın gerçekte bir yörüngesi olduğunu ve aslında sizin etrafınızda dönmediğini farketmek her ne kadar acı verecek olsada gerçeği farketmek kendinizle yüzleşip atılım yapmanızı sağlayacaktır

Amonra, konuyu dağıtmış olmayayım ama bu katı kıvamdaki hindistancevizi yağını nerden temin ediyorsun acaba?
Ben aktardan alıyorum ama gerçek değilmiş sanırım. Sıvı benimkisi, ve coco star gibi kokuyor çok yoğun. Esans gibi birşey ama üzerinde yağ yazıyor

katı olanı mı makbulmuş ki
ben de aktardan alıyorum canım
ama markasını hatırlayamadım şimdi
eve gidince fota çeker koyarım olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…