Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yanmış, Yıpranmış, Kuru Saçlara Bakım Suyu Tarifi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

tarifi veren arkadaşın öper seni
işine yaramasına memnun kalmana çok sevindim tatlım

Ahahahaha yüreğime inecekti, allah iyiliğini versin

tatlım ya,benim glierin bitmişti.yenisini hazırlarken aldım ve içine ekledim ama bu gliserinin üzerinde gliserin yağı yazıyor..eskisinin üzerinde yazıyor mu hatırlamıyorum ama,bir şey olmaz değil mi?
yanlış mı yaptım acaba :26::26::26::26::26:

Ben bunları madensuyuna karıştıyorum bir de gliserin kuru saça sakın uygulamayın daha çok kurutur.Islak saça uygulayın.yada bizim gibi suyla karıştırın.

Ben bunları madensuyuna karıştıyorum bir de gliserin kuru saça sakın uygulamayın daha çok kurutur.Islak saça uygulayın.yada bizim gibi suyla karıştırın.

gliserini bu sulu karışıma ekliyorum ben,yanlış yapmıyorum değil mi :26::26::26:
ıslakken sıkıyorum ama ,bazen kuruyken de şekil vermek için kullanıyorum..kuruyken sıkmayayım mı o zaman ?

Son düzenleme:
gliserini bu sulu karışıma ekliyorum ben,yanlış yapmıyorum değil mi :26::26::26:
ıslakken sıkıyorum ama ,bazen kuruyken de şekil vermek için kullanıyorum..kuruyken sıkmayayım mı o zaman ?

Bende sabah saçım çok az nemliyken sıktım ve de şu an çok yumuşak sürekli elim saçlarımda ama bundan sonra daha çok nemliyken sıkayım bariii:97:

Kızlar karışımın içinde zaten su var, bunu sıkmadan evvel saçınızı ıslatmanıza gerek yok ki Banyodan sonra ıslak saça sıkın ama saçınız kuruduğundada sıkmanızın sakıncası yok, lapisin kastı su kullanmadan kuru saça gliserin sürmek...Evet haklıda, sadece gliserin değil kuru saça sürülen her türlü yağ saçı kurutur...

sağol tatlım

tatlım ya,
gliserin yağı gliserinle aynı şey değil mi ?
bizim aktarda bu var da..yanlış bir şey yapmayayım..

çok heyecanlandım
yarın hemen alıcam eksik malzemeleri
tek düşündüğüm karışımı koyacağım fısfıslı şişem yok :26:

çok heyecanlandım
yarın hemen alıcam eksik malzemeleri
tek düşündüğüm karışımı koyacağım fısfıslı şişem yok :26:

evde eski bi saç spreyi dp nin boş parfüm şişesi falan yok mu canım
ya da git bi milyoncudan fısfıslı kolonya al
kolonyayı dökersin şişesi sana kalır

Bu karisimi sac diplerine surmuyoruz galiba?
Iki ay suresinde yag maskesi yapiyordum ve sac koklerimi yumusatip sacimin dokulmesine neden oluyordu. Bu sepeten birakmistim. Sanirim sac uclarina suruyorsunuz degilmi?
Parlaklikta veriyormu acaba?

evde eski bi saç spreyi dp nin boş parfüm şişesi falan yok mu canım
ya da git bi milyoncudan fısfıslı kolonya al
kolonyayı dökersin şişesi sana kalır

yenı ewlendım ya hıc bos sısem falan kalmadı
ama dedıgın gıbı fısfıslı kolonya alırım
tesekkur ederım bılgıler ıcın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…