yanlız gecırdıgımiz son bayram olması duasıyla.

bende hamile kalana kadar her bayram çok üzülürdüm hele bide gittiğimiz yerlerde bebek yokmu diye sorarlardı,nasıl üzülürdüm ama belli etmeyip nasip kısmet derdim. ve bu bayrama kısmetmiş ve şuan da evde bebeğimizin doğmasını bekliyorum kısmetse yani bu bayram hiç bi yere gidemiyoruz kızım heran gelebilir çünkü . tatlım sende üzülme derim yüce rabbim senin içinde bebeğinle birlilkte geçireceğin nice bayramlar yazmıştır kaderine nasıl olsa bi gün hamile kalıcaksın biraz sabır lütfen.

Cnm benım ya ınsallah rabbım senınde dualarını kabul eder duyacak bızı canım bızımde dualrımız kabul olucak lutfen hıc canını sıkma rabbıme sıgın umarım bundan sonrakı bayramlarda bebegınle kutlarsın ınsallaaaaaaahhhhh

benimde bugünüm çok buruk geçti. aslında aklıma getirmemeye çalışıyodum ama eşimin abisi "40 yaşına geldim ben ne zaman amca olup harçlık vercem yiğenime" deyince içim cız etti senağlama belki de o öylesine söyledi tabi ne bilsin bizim çocuğumuzun olmadığını ama üzüldüm işte.. :1no2:
Allah çoook büyük arkadaşlar bu mübarek günlerde birbirimize ettiğimiz dualar kabul olur inşallah. bi dahaki bayramı bebişlerimizle geçirmemiz duasıyla.. hayırlı bayramlar a.s.

benimde bugünüm çok buruk geçti. aslında aklıma getirmemeye çalışıyodum ama eşimin abisi "40 yaşına geldim ben ne zaman amca olup harçlık vercem yiğenime" deyince içim cız etti senağlama belki de o öylesine söyledi tabi ne bilsin bizim çocuğumuzun olmadığını ama üzüldüm işte.. :1no2:
Allah çoook büyük arkadaşlar bu mübarek günlerde birbirimize ettiğimiz dualar kabul olur inşallah. bi dahaki bayramı bebişlerimizle geçirmemiz duasıyla.. hayırlı bayramlar a.s.

ama işte su patavatsızlara sinir oluyorum yaaa:kızgın:
inş yenı bayarma şöle karnımızda bebişlerimizle gireriz artık bıze kımse sormuyor :)

birdahaki bayrama bebek pusetiyle gezersin inşallah canım

biliyorum canım bnde farkettımde değişitrmk zor geldi :) turkceye aran iyi sanırım

benim içim yanıyo bu bayram bende herkeze ilan edicektim hamile oldugumu ama bebegimin gelişimi durmuş ve şu an hala içimde kendiliginden düşmesini bekliyoruzbu beni bırakıp giden 3, bebegim ve he hakkımızda hayırlısı olsun

canım çok üzüldüm herşeyde bir hayır vardır diye düşünmek lazım inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalıp sağlıklı bir hamilelik geçirip bebişine kavuşursun

geçen sene kurban bayramında taze hamileydim 18 aralıkta öğrenmiştimm...bu sene yanlızım inşallahh gelecek bayrama bebeğim yine benimle olurr:Saruboceq::Saruboceq:

[BLOR="Purple"][Bben hep bencil olmaktan korkmuşumdur.nedne buay olmadı derken hep aklıma yıllarca bebek özlemi cekn arkadaşalrımzı düşünürüm.sanırım senınde olsa olsa 2 3 yıl olmuştur bebek isteyelı.mesela bu bayrm çok buruktu içim eşim bayram namazına gidince oturdum agladım yanlızlıgıma.eşim namazdan gelecektı ve ben onun elini öpeck bayramlaşacaktım ve içimden geciridm ee peki benim elimi kım öpecek ve yaşlar suzuldu gözlerimden hakım olamadım.eşim geldı bayrmlaştık ve dedımsende benım elimi op sende opmezsen kım öpeck benım elimi dedim. :KK43:
3*2 : 6 bayram geciridk huznlu.ama bıarkadaşımız geldı aklımıza.2 * 14 :28 bayrmdır yanlızlar ve işte bencil olmk bu bnce cunku yapmmaız gerekn halımızı ağlamk değil dua etmk herkese bebk kokusuna hasret kalmış kucakalara yureklere........................................][/B]

tik oldu bende bu kelıme ya lısede ogretmenler ustune basa basa soylerler dı yanlız dııl yalnız yazıcaksınız dıe :1rolleyes: o yusden atladım hemen:eek:

bende dedim bakalım ilk sazan kımolcak diye evet ilk sazanımız sen sin :)
böle diyimdekurtarayım durumu bali dimikaydirigubbakcemile3yerimseniben

neslihancım profılındkeı bbek kımın senınmı yada senın mıydı canım

canımbenım melegın cennetın kapıısnda senı beklıycek bak neguzel sende cennet melegının annesısın artık :)

iştediğin kadr gunah işleyebılrısn bebgın şefaatcılık yapacktır sana nasılsa hehe espirydi tatalım yadaespiri yapmaya calıştım :)

inş. öleyimdir ,,inş. cennet kuşuma layık bir anneyimdirr:çok üzgünüm:

cennet bebekleri anneleri ölunce dort gözle beklerlermişannelerini cennete gelmeleri için.eger cenente gelmicekse anne bebk rabbıne yalvarıırmış allahım dunyadayken anneme doyamadım kavusamadık nolur burda onuda affet bizi kavuştur diycekmiş ve rabbımde o anneyıde affedeckmış.cunku allah affedıcıdır merhametlıdır şefkatlıdır bak ne gzuel bişi dimi ben nemzan bbegimi düşünsme bunu düşünerk rahtlamaya calışıyorum send dene emi send eyap deniyorum cunku çok zor bişi

sağol canım desteğin içinn bebeğime inşallah birgün doyacağımm ,,Rabbim nasip ederseesenağlama

X