Sünnet Yalova Aktif Hastanesi’nde oğlunu sünnet ettiren var mı ?

Baharinanasi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2016
55
30
32
Merhaba hanımlar oğlum 5 aylık.Yalova Aktif Hastanesinde çocuk cerrahına sünnetini yaptırmayı düşünüyoruz.Daha önce burada sünnet ettiren oldu mu? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Komşuma sordum uzmanlarda eskiden özkan bey varmış şimdi orda çalışmıyor aktifteki doçent Ahmet Güngör hakkında iyi şeyler duydum 2 hafta içinde görüşmeye gidicem yazarım tekrar

Komşuma sordum uzmanlarda eskiden özkan bey varmış şimdi orda çalışmıyor aktifteki doçent Ahmet Güngör hakkında iyi şeyler duydum 2 hafta içinde görüşmeye gidicem yazarım tekrar
bende pazartesi ahmet beye sünnet etttiricem inşallah Hakkında hep iyi şeyler söylüyorlar ama ameliyathaneye alınmayacakmışız.Bu konuya biraz canım sıkıldı

bugün öğleden önce yaptırdık sünneti.sabah gittik para ödemesibi yaptık odaya çıkardılar.Zıbınla sünnet olmaya gidiyor.Zıbındaki metal çıtçıtları bantlarılar.Bu konuda tavsiyem uzun kollu bi zıbın giydimen olur çünkü ameliyathane soğuk.Ben çıplak alcaklar sanmıştm.hemşireler gelip götürcez ameliyathaneye dedi yatıştan yaklaşık bir saat sonra.Ben kendim götürmek istedim ameliyathanenin kapısında hemşirelere verdim.Ağrı kesici olarak fitil veriyorlarmış onu öğrendm.oğlumun dil bağı da kesildi 40-45 dk kadar sürdü operasyon.hemşire kucağında odaya tekrar çıktık 1:30 dk kadar kaldık odada.Dr kontrol etti sorularımızı cevapladı.Sonra eve çıktık.Bilgilendirici bi not veriyorlar ona göre davranıyoruz.İlk çiş sonrası pansumanını çıkarttık.Merhemini sürdük.O esnada kanamada oldu çok da ağladı.Bizm yanımızda tecrübeli yardımcı
olabilecek kimse yok o yüzden bana zor geldi.

X