Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yalnızca masaj yaptım ve gelişme oldu!

Hadi ona okey dedik ama adı üstünde "kadınlar kulübü" üye olurken erkek olanlarrın buraya girmesi yasaktır tarzı bir şey yazıyor... bilmiyorum artık... :97:

canım ben bu site sayesinde kendime geldim ve birçok şeyi öğrendim farkındaysan aynı dilde konusuyoruz ve aynı problemleri yaşıyorum. Yardımcı olma adına bişeyler yazdım ben artık bi bayanım

canım ben bu site sayesinde kendime geldim ve birçok şeyi öğrendim farkındaysan aynı dilde konusuyoruz ve aynı problemleri yaşıyorum. Yardımcı olma adına bişeyler yazdım ben artık bi bayanım

Senin durumuna karşı ne diyim bilmiyorm :18:

Uzun süre takip ettim canım yazdıklarını. Gerçekten haklıymışsın masaj çok işe yarıyo :) Bi kere kan dolaşımını hızlandırdığın her yer sana mutlaka olumlu sonuç veriyo. Ayrıca adaçayı kesinlikle ihmal edilmemeli. Hemen pes edildiği zaman olmuyo. Birazcık sonuç almayı beklemek gerekiyo demek kii :))

Bu süper birşey cnmm dediğim gibi yağlar ve çayları kullanablrsnz diye :) inşallah sonuca ulaşırsın

adaçayı rezene hayıt küç çörek otu yağıyla masaj..

Ne bulduysam yiyiorum içiyorum uyguluyorum ishal oldum bide

İşe yaramazsa artık daha ben ölim:23
:

öncelike sana şunu söyliyeyim masaj kesin ve işe yarar bir yöntemdir. eğer 2-3 gündür yapıyorsan bunu düşünüyorsan haklısın işe yaramz çünkü daha erken.. ben ramazandan beri yapıyorum (2 ay geçti) ve bariz büyüdü. öyle ki sütyen değiştirdim. sen de sabırlı ve azimli ol... eğer (sağlıklıysan!) işe yarayacaktır...

kızlar kesinlikle sutyenle yatmayın hatta olabildiğince az kullanın. Benim göğüslerim vücuduma göre iri ama göğüs uçlarım ufak oldugu için evin içinde sutyen giymememin bir sakıncası olmuyor. Dışarı çıkarken zaten hep straplez kullandıgım için geçiriveriyorum sutyeni 1 dkda =). Gerçekten etkiliyor göğüslerin gelişimini.

İnşallah canımmm Ama şu tokatla göğüs büyütme olayını bulamadım hala ya :/ Aradım ama çıkmıyo ..

tokatla bu kadar uğraşmayın canm masaj yatıktan sonra alttlara tokat atıp şekil verdim büyüdü tek açıklanabilir durum bu canım :) şekil vermeye yarıyo da diebilrz ama eve hafif dolgnlk yapablyo

minasr bilgiler için saol canım masaj yapmasına yapıyoruz da teknikler çok önemli doğru hareketler yapmalıyız.faydalı çalışman için teşekr ederim.ama bişey sorucam? cm olarak biliomusun büyüme ölçüsünü.bde toplamda ne kdr zamanda istediğin boyuta geldi.masaja devam ediyomusun? etmiyosan masajı bırakınca gerileme küçülme oldumu tatlım ??

Dur kız ardarda :) öncelikle cm olarak gelişme kişiden kişiye değişir kimileri 2 saatini ayırır kimileri 15 dk ona göre büyüklük farkı olacaktır... İstediğim boyuta ağustostan beri (10 ağustos sanırsam,, rmazandı) uğraştım ve geliyo vee eğer hiç vaktim olmazsa basit bir kaç hareketi yapıyorum yinede yani devam ediyorum masajı bırakınca küçülür mü demişsin ben her gün tek bir madde de olsa yapıyorum yni bırakmadım ondan dolayı küçülüceğini zannetmiyorum

anladım canım.gerçi ben daha yeni başladım ama sabırszlanıyorum saol canım

bende bu yöntemi denemiş birisi olarak şunu söylemek istiyorum ben sabah akşam 5er dk çörekotu yağıyla masaj yaptım evet hemen 5 yada 6. günde sertlik ağırlık farkediliyo ama hafif ağrıda oluyo daha sora 10. gün göğsümden sıvı gelmeye başlayınca doktor tavsiyesiyle bıraktım tüm masaj olayıı çünkü doktor hemen bildi göğüslerinle oynadın mı hiç dedi:)) bende evet dedim masajla büyüsün istedim dedim güldü bana yahu:))) emzirince zate büyüyecek onlar napcan dedi bende sordum bu sıvı neden kaynaklanıyor diye masaj beyindeki süt algılama hormonunu uyandırır o sebeple sıvı gelir dedi yani olay böyle kızlar zaten 3 - 4 gün sonra sıvı da durdu gelmedi tekrar dokunma göğüslerine dedi tembihledi beni:))) mantıklı büyümesi kısacası ya süt dolacak yada yağ olacak memede yoksa başka türlü irileşemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…