yalnız kaldığında tıkla

ersoy tek basina guzel ama ister istemez bulent ersoy geliyo akila:KK9::KK9::KK9::KK9:
dedim ama dimi ama dalga geçmeyin VİRÜSdiye :KK70: iliyorum ersoy beyaz olcak olursa :KK70: öyle bülent ersoy olmıycak :KK70: :KK60:VİRÜS
yok kız o çalan türk, stavros pazaretentisin parçasını ondan güzel çalmış.. merak etme dinden çıkmadın cuma cuma :KK9::KK9::KK9:

kesinlikle güzel değil.

bencede güzel değil :KK70:

Hayrunnisa koycam eğer kızım olursa buda benim fikrim : kadınların en hayırlısı uğurlusu demekmş :)

dedim ama dimi ama dalga geçmeyin VİRÜSdiye :KK70: iliyorum ersoy beyaz olcak olursa :KK70: öyle bülent ersoy olmıycak :KK70: :KK60:VİRÜS

bencede güzel değil :KK70:

Hayrunnisa koycam eğer kızım olursa buda benim fikrim : kadınların en hayırlısı uğurlusu demekmş :)
eee? ne alaka ersoyla hayrunnisa? ersoyu neden sordun anlamadım şimdi?

mert inatla oğlu olucakmış adını ersoy koycakmış onun için sormak istedim nasıl bi isim diye :26: :KK25:
hımm anladım şimdi. yamulmuyorsam beynim tutukluk yaptı.:KK52: valla evlenip bebek sahibi oluncaya kadar (tabi erkek olursa) bayağı zaman geçer o zamana kadar başka isimler bulursunuz. bide çocuk kesinleşince insan çok kararsız kalıyor. değişir yani o isim. zebercet bile koyabilirsiniz.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
hımm anladım şimdi. yamulmuyorsam beynim tutukluk yaptı.:KK52: valla evlenip bebek sahibi oluncaya kadar (tabi erkek olursa) bayağı zaman geçer o zamana kadar başka isimler bulursunuz. bide çocuk kesinleşince insan çok kararsız kalıyor. değişir yani o isim. zebercet bile koyabilirsiniz.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

one kız öyle bide ne sorcam bruda herkeşler evli mi :26:

X