yalnız kaldığında tıkla

kıs işin ilginç yanı da o ya

iğne ilaç v.s. yokmuş hiç hatta fiziksel muayene bile yokmuş

sihirli değneği mi var bilimiciiimmm:KK53:

kanal d deki doktorum proğramına sabiha tuna pakkeskin diye cocuk doktoru çıkıyor bide ona bak istersen ben ona daha güvenirim hatta resmi sitesi var ordan ulaşabilirsin :KK34:

hımmm ok ok genelde söndüren ben oluyorum ama neyse. yine de kurtulmuş sayılırım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay ne kuduruklar varmis aramizda:KK9::KK9::KK9::KK9:
kıs işin ilginç yanı da o ya

iğne ilaç v.s. yokmuş hiç hatta fiziksel muayene bile yokmuş

sihirli değneği mi var bilimiciiimmm:KK53:

gecmis olsun estosum:KK16::KK16:

bu arada bacilar ben kacar ev cop ev olmak uzere bi topliyi veriyim:KK9::KK9::KK9:

En sondaki Süper Büyük Yıldız "VY Canis Majoris" tam 2100 güneş çapında
güneşin çapının uzunluğu 1.4 milyon km dir. bu rakam dünyanın çapının 110 katı ediyor.
yani bu devasa büyüklük 2 milyar 940 milyon km çapında ve hala kendisini küçük gösterecek bir boşluğun ortasında duruyor ve insanlar yine de "ALLAH" nerede diye sorma cesaretini gösterebiliyor..

[video=youtube;liBokueeVjE]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=liBokueeVjE[/video]

kanal d deki doktorum proğramına sabiha tuna pakkeskin diye cocuk doktoru çıkıyor bide ona bak istersen ben ona daha güvenirim hatta resmi sitesi var ordan ulaşabilirsin :KK34:
onun muayene ücreti çokkk pahalı. sanırım 2 sene önceydi 500 tl. arkadaşımm oğlunu götürmek için sormuştu ondan biliyorum.

yaa benim oğlumu götürmeyi düşünüyorum alt ıslatma sorunu için

2 seansta %100 kesin çözüyomuşşş

kıııııııııs çişinizi b.....nuzu buralara taşımayın onun için azinin topiği var şikerim uygun bi saatte randevulaşıp orada konuşuverin leeeeeeeyyyyyyynnnnnnnn:KK9::KK9::KK9::KK9:

ooohhhhh maşallah sıcak keş para :KK14::KK14::KK14:
aynen öyle canım. bide netten araştırdığım kadarıyla kendisini görmek pekj mümkün olmuyormuş. asistanları- yardımcıları filan bakıyormuş hastalara. keşke kesin çözüm olacağını bilseniz de verseniz ama o kısım tam bi muamma bence. bide bezi bıraktıktan sonra geceleri bezlenen çocuklar bu yaşlara kadar altına kaçırmaya devam ediyorlarmış. sizde bezlediyseniz normal. benim arkadaşımın 2 oğlu var biri 4,5 diğeri 8 yaşında ikisi de bu sebepten halen kaçırıyorlar.

aynen öyle canım. bide netten araştırdığım kadarıyla kendisini görmek pekj mümkün olmuyormuş. asistanları- yardımcıları filan bakıyormuş hastalara. keşke kesin çözüm olacağını bilseniz de verseniz ama o kısım tam bi muamma bence. bide bezi bıraktıktan sonra geceleri bezlenen çocuklar bu yaşlara kadar altına kaçırmaya devam ediyorlarmış. sizde bezlediyseniz normal. benim arkadaşımın 2 oğlu var biri 4,5 diğeri 8 yaşında ikisi de bu sebepten halen kaçırıyorlar.

yok cnm 2 ay ne gece ne de gündüz bez bağlamadım ama yok hep gece ıslatmaları vardı :KK5:

bende oğluma bezi bıraktırınca gecede bıraktım 3 buçuk yaşında şimdi 2 yaşına girmemişti çişe alıştırdığımda maşallah taş gibi yatar taş gibi kalkar :KK19:

X