yalnız kaldığında tıkla

haklısın da öyle laf işte karşındakinin gönlünü almak için söylenen bişey. banlayacan mı yoksa bizi? tübeee

kız sende mi inandınnn yönetici falan değilim sadece kırmızıyımmmm o kdar sizden hiç farkım yok asker bekliyorum ben sevgilimin gelmesine 3 ay kaldı çok var daha gel sarılalımmm öyle ban man yok aaa yöneticilikte yok

kızımm kimsenin kafasını karıştırmayın

[video=youtube;MUys6f5JQ6s]http://www.youtube.com/watch?v=MUys6f5JQ6s&feature=related[/video]

kis bana azerin abla deme ya kendimi yasli hiss ediyorumhepi topu aramizda 2 yas varbu arada gelecek ay dogum gunum hediyeleri simdiden hazirlayin
kız geçen senede doğum gününe denk gelmiştim her ay doğum günü mü yapıyosun doğru söyle bak
aynı problem bende de var bazen ayaklarımı üşütünce oluyor. sonda takıp gezesim geliyo vallahi.

off çok kötü oluyor şuanda çok pis tuvaletım var ama sizi bırakıp gidemiyorum arkamdan konuşursunuz diye

onun bizden tek farki zengin olmasi
baksana pro kart icin 30 tl ye nasil kiymis

Son düzenleme:
video nasıl ekleniyor patsy bana söyle de bende ekleyeyim.

önce youtubeden klibi bul sonra konuya cevabı aç yukarıda film şeridi varya üzerine gidince insert video yazıyo ona tıkla çıkan bölüme linki yapıştır o kadar

eh peki gel sarılalım. sevgilin askerden gelince ne olacak peki ? evlilik yakın mı bari? bide nasıl kırmızı oluyon ya editörlere para mı yedirdin?hımm?

Gitmiyosun ama tuvaletin olduğunu söylediğin için biz yien senin "arkandan " konuşabilirizzzzzzzzzzz eeeeee türkçe naparsın

[video=youtube;IdHPV_CumYI]http://www.youtube.com/watch?v=IdHPV_CumYI[/video]
hadi kalkın oynamayanın kaynanası ölsün.

eh peki gel sarılalım. sevgilin askerden gelince ne olacak peki ? evlilik yakın mı bari? bide nasıl kırmızı oluyon ya editörlere para mı yedirdin?hımm?

para yedirdim demeyelim zamanında tekerlikli sandalye almak için kampanyaya başvurdum diyelim hem hediye olarak parfümde göndermişlerdi çok güzel kokan bi parfüm sevgilim gelince el ele tutuşcaz gezicez dolaşıcaz evlilik benim için çok erken yaşım 21 olsada ben henüz düşünmüyorum evliliği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…