yalnız kaldığında tıkla

bende daha neler varda ben söylemiyorum :KK9:

o ne diki öyle :26: iyi bişey mi dedin kızzz :KK53:

uuupppssss :KK25: hatırladı beni yaaaa yöneticiniz geldi hanımlarrr huhuhuuuuu :131:
gadanalim iyi bişey hemde çok iyi. sana gelecek kaza bela bana gelsin demek.

[video=youtube;tHnoewqUJp0]http://www.youtube.com/watch?v=tHnoewqUJp0&feature=related[/video]

Enta eih mesh kfaya aalaik
Bana bu kadar zulmetmen? Merhamet et. Nasil bir zalimsin sen?
Enta laih dimooai habeebi tehoun aalaik
Neden askim, beni gözyaslari içinde birakmak senin için çok mu basit
Tab w laih ana radya enak tegrahni w roohi feek
Peki neden kalbimde bir yerin varken bana zulmetmeni kabul ediyorum
Tab w laih yaani eih radya beaazabi bain edaik
Ellerinden gelen bu aciyi neden kabul ediyorum?

Law kan da hob ya waili mino
Eger bu asksa, çektigim aci ondandir.
W law kan da zanbi matoub aano
Ve eger suçluysam bile, tövbe edecegimi söyleyemem.
Law kan naseebi aaeesh fey gerah
Ve eger aciyla yasamak benim kaderimse
Hayaeesh fey gerah
Aci çekerek yasayacagim

Mesh haram elgharam wel seneen hayati w 3ashi eleek
Sana olan tutkum, hasretim, arzum, senin için yasamam utanç verici degil mi?
Daa awam wala kan leaaba fey hayatak yetdaweek
Bu ask tamamen bitti mi? Yoksa sadece bir oyun mu oldu
Daa awam el hanan w hodni albi w amali feek
Bana olan inancin, bagliligin, sefkatin, askin sona mi erdi?

azi bunu dinledin mi? çok güzel :KK9::KK9:

azi bu sen misin:44::44::44: benim niye haberim yok :44::44::44::44:
kız yönetici diye lakap takmıştınız bana hatırlasana sen çok yaşa azerin ablaa ya kız basiyoduk ya topiğinizi şafak panosundakilerle hatırlasana :KK70: BÜŞRA BENNNNNNNNNNNNNN :KK52::KK52::KK52:
yok vazcaydım alamam.

patsy sen emin misin azerinin azeri olduğuna, üjbej oldu şimdi?

evet bu bizim azerinnnnn %100 eminm biz tanışıyoruz :KK70:

gadanalim iyi bişey hemde çok iyi. sana gelecek kaza bela bana gelsin demek.

kızz neresi iyiymiş bunun sanada bişey olmasın banada güzel güzel yaşayalım :KK25: ayyy kızım niye kazayı belayı başınıza alıyosunuz boşverin dua edin Allah kaza bela vermesin başınıza diye bak bu daha güzel bi dua :KK34::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kız yönetici diye lakap takmıştınız bana hatırlasana sen çok yaşa azerin ablaa ya kız basiyoduk ya topiğinizi şafak panosundakilerle hatırlasana :KK70: BÜŞRA BENNNNNNNNNNNNNN :KK52::KK52::KK52:

kıs ben bunak mıyım :KK4::KK4::KK4::KK4: hatırlıyos heraldeeeeeeeeeeeeee bu sen misin diye aziye soruyorum yani bahsi geçen o anne :KK9::KK9::KK9:

ha dur bi sakinleşt,m tekrar okudum sen baa diil aziye hatırlatmaya çalışıyomuşsun :KK9::KK9::KK9: o zaman bunak olan azi oluyo :KK9::KK9::KK9:

azerinn abla bi anda topite gözler üzerinde nasıl biduygu üstüne gelirse haber et yönetici olarak banlarım heee :KK70: :KK52:

bababaababa inci hanımlar teşrif etmişler :63::63::63::63::63::63:

ben şurada topik açmışım paylaşım bekliyorum ilk gün iki şarkı attırıverdi ortaya ondan sonra? sonrası yok nerdesin sen :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

kıs ben bunak mıyım :KK4::KK4::KK4::KK4: hatırlıyos heraldeeeeeeeeeeeeee bu sen misin diye aziye soruyorum yani bahsi geçen o anne :KK9::KK9::KK9:

ha dur bi sakinleşt,m tekrar okudum sen baa diil aziye hatırlatmaya çalışıyomuşsun :KK9::KK9::KK9: o zaman bunak olan azi oluyo :KK9::KK9::KK9:

kiz laf nasil donup dolasip bana geldi ya simdi ben nasil bunak oldum anlamadim:44::44::KK9::KK9::KK9:

azi abla valla kocasın aşaka yapmak amaçlı oyuncak bebeği merdivenlerden düşüürdüğü zamanki kocasının yüz ifadesini anlatmıştı :KK70: :KK60: ondan bahsettim ben :KK36:

tam da yukarıda aaaaaa ne entersan benim sayfamda farklı bi reklam var kırmızı sex iç çamaşırları diye düşünüyodum meğer haberciymiş ayol miss şeytan geldi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kızz neresi iyiymiş bunun sanada bişey olmasın banada güzel güzel yaşayalım :KK25: ayyy kızım niye kazayı belayı başınıza alıyosunuz boşverin dua edin Allah kaza bela vermesin başınıza diye bak bu daha güzel bi dua :KK34::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
haklısın da öyle laf işte karşındakinin gönlünü almak için söylenen bişey. banlayacan mı yoksa bizi? tübeee

X