yalnız kaldığında tıkla

bende daha neler varda ben söylemiyorum

o ne diki öyle :26: iyi bişey mi dedin kızzz

uuupppssss hatırladı beni yaaaa yöneticiniz geldi hanımlarrr huhuhuuuuu :131:
gadanalim iyi bişey hemde çok iyi. sana gelecek kaza bela bana gelsin demek.

azi bunu dinledin mi? çok güzel

azi bu sen misin:44::44::44: benim niye haberim yok :44::44::44::44:
kız yönetici diye lakap takmıştınız bana hatırlasana sen çok yaşa azerin ablaa ya kız basiyoduk ya topiğinizi şafak panosundakilerle hatırlasana BÜŞRA BENNNNNNNNNNNNNN
yok vazcaydım alamam.

patsy sen emin misin azerinin azeri olduğuna, üjbej oldu şimdi?

evet bu bizim azerinnnnn %100 eminm biz tanışıyoruz

gadanalim iyi bişey hemde çok iyi. sana gelecek kaza bela bana gelsin demek.

kızz neresi iyiymiş bunun sanada bişey olmasın banada güzel güzel yaşayalım ayyy kızım niye kazayı belayı başınıza alıyosunuz boşverin dua edin Allah kaza bela vermesin başınıza diye bak bu daha güzel bi dua

kız yönetici diye lakap takmıştınız bana hatırlasana sen çok yaşa azerin ablaa ya kız basiyoduk ya topiğinizi şafak panosundakilerle hatırlasana BÜŞRA BENNNNNNNNNNNNNN

kıs ben bunak mıyım hatırlıyos heraldeeeeeeeeeeeeee bu sen misin diye aziye soruyorum yani bahsi geçen o anne

ha dur bi sakinleşt,m tekrar okudum sen baa diil aziye hatırlatmaya çalışıyomuşsun o zaman bunak olan azi oluyo

azerinn abla bi anda topite gözler üzerinde nasıl biduygu üstüne gelirse haber et yönetici olarak banlarım heee

bababaababa inci hanımlar teşrif etmişler

ben şurada topik açmışım paylaşım bekliyorum ilk gün iki şarkı attırıverdi ortaya ondan sonra? sonrası yok nerdesin sen

kiz laf nasil donup dolasip bana geldi ya simdi ben nasil bunak oldum anlamadim:44::44:

azi abla valla kocasın aşaka yapmak amaçlı oyuncak bebeği merdivenlerden düşüürdüğü zamanki kocasının yüz ifadesini anlatmıştı ondan bahsettim ben

tam da yukarıda aaaaaa ne entersan benim sayfamda farklı bi reklam var kırmızı sex iç çamaşırları diye düşünüyodum meğer haberciymiş ayol miss şeytan geldi

ayy bugün sinir oldum kendime hamile karılar gibi dk başı çişim geliyor bu nedir ya delircemmmm

haklısın da öyle laf işte karşındakinin gönlünü almak için söylenen bişey. banlayacan mı yoksa bizi? tübeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…