yalnız kaldığında tıkla

Geziyorum tatlım,o şehir senin bu şehir benimmmFırsat buldukca da giriyorum işte,ne var ne yok nasıl gidiyor hayat?

Ama bak üzüldüm sen böyle diyincee:18:Canım dershanem başlayacak benim,uzun bir kpss maratonu...Moral depolamak zorundayım dönem içinde çatlamamak için..

canım hakkında hayırlı ne ise o olmuş bence...kurtulduğuna sevindim bir insan bu kadarmı iğrençleşe bilirdi
demekki sen bu adamla evlenseydi...kim bilir neler yapardı ssana...
allah sana gerçek yüzünü görmen için bunları yaşatmış bence...
hiç taviz verme...ve ondan önce hemen git ssuç duyurusunda bulun elindekileri falan alırlar belki..hukuki yönden bilgim yok ama :26:
allahın sevgili kuluymuşsun bence...yoksa öyle çirkef bi adamla ömür geçmezmiş...
anne-baba ne derse hep haklı çıkıolar vardı demek içlerine sinmeyen bişey...hayırlısı olsun
bence sen annenede bi çıtlatsan bu resim olaylarını babana duyurmadan bi çözüm yolu bulursunuz inşallah..
kafama takılan helali olarak koynuna alacağını bir kadına nasıl böyle bi tehtitte bulunabiliyor:26::26:
bu erkeklerin kökü kurusun die boşuna denmio
sen üzme kendini..her şerde bi hayır varddır. derler... hayatın kurtulmuş bence
resim olayınıda halledersiniz inşalah...bu arada çok mu müstehcen resimler:26:

[video=youtube;cc8ONfG-gko]http://www.youtube.com/watch?v=cc8ONfG-gko&feature=related[/video]

bu videoyu nasıl pc ye kaydede bilirim yaa
oğlum bu ninniyle büyüdü :) çok sevio bunu babaannesi hep söylerdi

bunu buradan nasıl kaydedersin bilmiyorum ama videonun kendisi mircan kayanın bizim ninnilerimzi albümünden albümü indirebilirsin

[video=youtube;MM4H_HV872g]http://www.youtube.com/watch?v=MM4H_HV872g&feature=related[/video]

vallahi ben istiyorum ki ötelerde herkes iyilerde olsun..
azığımızda yolluk olarak hiçbirşeyimiz olmasa da torbadan çıkaracak bir hediyemiz olsun namaz.
tamam onu yapmadık bunu yapmadık insandık nefsimize yenildik ama bak Allah'ım namazımızı unutmadık getirdik diyebilelim en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…