yalnız kaldığında tıkla

yaf zaten sana inatçıcık olsun diye içiyoruz ya seni de çağırırsak ne anlamı kaldı ki

heee anladımmmm beni kışkırtmaya çalışıosunn hemddeee benim gibi namuslu ahlaklı bi genç kızıı

olmadııı şimdiii

[video=youtube;A1mPY9z4kvQ]http://www.youtube.com/watch?v=A1mPY9z4kvQ[/video]
vardı biliyorum ama güzel söylüyor kardeşim

cumartesi gecesi izinden geldik kardesimle.

necdetle ayrildik !!!

demek kismet degilmis.

annesi annemi aradi tanismaya gelmek istedikleri icin. annemde "buyurun yarin aksam gelin ama yüzük falan getirmeyin. biz bu ise bastan beri razi degildik ve hic razi olmicaz. oturup konusalim bu konulari." dedi ve ardindan necdet aradi beni "annen baban seni bana vermiceklermis. gelip aliyim seni kacalim" dedi ve ben "hayir" dedim. sinirlendi "senin annen benim annemle bu sekilde konusamaz" deyip telefonu yüzüme kapatti.

o gün kimse gelmedi - megerse necdet göndermemis ailesini.

sonra zaten ne olduysa oldu.

benim almanyadaki akrabalarimi aramis dayimi, yengemi, kuzenlerimi onlarin eslerini, teyzemi ve enistemi. hatta kalp hastasi olan anneannemi bile aramis konusmus. bütün sülaleyi ayaga kaldirmis anlayacaginiz.

"onlar benim ailemin ayaga gelip 5 vakit namaz kilsalar bile ayagimiza gelip özür dileyecekler" demis.

dün aksam konustuk. beni tehdit ediyor.

hersey bitti ikimizden yana ama ben ona (bunu cok utanarak söylüyorum nolur affedin beni) uygunsuz resimler göndermistim. iste o resimlerle beni tehdit ediyor "herkese bütün ailene göstericem hatta konu komsularina bile göstericem bakalim millettin nasil yüzüne bakicaksin" diyor. cok korkuyorum. ailemin bu resimlerden daha yenii haberi oldu fakat annemle babam bilmiyor.

avukata danistik "hicbirsey yapamaz, suc duyurusunda bulunursaniz hapis cezasi alir" diyor. tabiki bunu ona söyledim dün aksam "yapma bak hapis cezasi alirsin seninde kiz kardesin var kiz yigenlerin var onlara aynisi oldugunu düsün nekadar kötü bir durum olur senin icin" dedim ama nafile.
"isterse 10 yil beni iceri alsinlar bunu yapmaya deger. ve birtek bununla kalmicak ilerde evlendiginde bile esine göstercem bu resimleri ve senden ayrilmasini saglicam" diyor.

enistemde diyor ki "kimse bir iki resim icin hapise gitmeyi göze almaz, sadece seni korkutuyor"

ne yapiyim ben simdi?

biliyorum en büyük hata ve suc bende öyle resimler göndermicektim ona ama baskiyla aldi, zorladi beni.

ve simdi isin icinden cikamiyoruz ailecek.

ne yapmaliyim? ona karsi yapabilecegim birsey var mi? nolur yardimci olun

ciddi diyorum ölmek istiyorum.

annemin babamin yüzüne nasil bakarim ben? sadece ölmek istiyorum

kıs prenses sen neler söylüyosun böyle nasıl oldu nasıl buraya gelip çıktınız bu çocuk böyle delirebilecek biriydi böyle bi durumda bunları yapabilecek biriydi de sen bunu 7 yılda nasıl farketmedin. yok be kısım o kadar yaşanmışlık var aranızda yapmaz inşallah. bi sakince konuşmayı denesen önce aramızda geçenlerin hiç mi hatırı yok falan diye ne biliim. ama ben şu an şoklardayım. önce çok çok üzgünüm seviyodun sen bu adamı bea yazık oldu ayrıca şu an sana çok kızgın eminim hani o kadar yıl bekle bekle ne oldu derdinde şu an ya ben çok üzüldüm dur bakalım Allah' tan hayırlısı inşallah düzelir herşey sen üzme kendini emi..

[video=youtube;9c-CC0_aijs]http://www.youtube.com/watch?v=9c-CC0_aijs&feature=related[/video]

ndd hoşgeldin duydun mu prensesle sevgilisi çok kötü bi şekilde ayrılmışlar inşallah daha da kötüleşmez durum çok üzüldüm

Ay pislik ya bir şey söylcem ya senin kendi bilgisayarından almış olduğunu söylersin resimleri ona senin yollamadığını söyle ya ne yani saçmalık bu mecbur yalan söyle ailene yazık üzülmesinler.Avukatın dediği gibi de suç duyurusunda bulun hem gerçi mahkeme olursa doğruyu söylemek zorunda kalırsın ama emin ol tutuşur o zaman o arar özür diler ailesi görürsün bak. Merhaba patsy'im bu arada NAsılsın??

[video=youtube;0kAZmIxa3NE]http://www.youtube.com/watch?v=0kAZmIxa3NE&feature=related[/video]

ndd hoşgeldin duydun mu prensesle sevgilisi çok kötü bi şekilde ayrılmışlar inşallah daha da kötüleşmez durum çok üzüldüm

evet evet gördüm Ne biçim insanlar var ya daha geçenlerde de benm arkadaşımı sevgilisi dövmüştü kızı tehdit edip duruyordu işte senin annenin adını çıkarırım annen kesin bişeyler yapmıştır o kadar zamandır tek , senin adını çıkarırım bilmem ne diye pis insanlar( Annesi tek kalıyor da babası rusyada yaşıyor diye)

aman zaten iyi değildim bu kıs iyice üzdü beni ya 7 yıldır sevgilisiydi artık kesin evlenicekler diye bekliyorduk sen habere bakar mısın :44::44:

tövbe estağfurullah noluyo bu insanlara :44::44::44::44:

aman zaten iyi değildim bu kıs iyice üzdü beni ya 7 yıldır sevgilisiydi artık kesin evlenicekler diye bekliyorduk sen habere bakar mısın :44::44:

Nasip kısmet işte böylesi hayırlıymış ama belli ki baksana tavırlarına çocuğun Sen neden kötüsün ki?

Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor:
"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:
"Mirac gecesinde, bakır tırnakları olan bir kavme uğradım. Bunlarla yüzlerini (ve göğüslerini) tırmalıyorlardı.
"Ey Cebrail! Bunlar da kim?" diye sordum.
"Bunlar, dedi, insanların etlerini yiyenler ve ırzlarını (şereflerini) payimal edenlerdir."
Ebu Davud, Edeb 40, (4878, 4879).

Yalan söyleyenler, iftira edenler, ancak Allah’ın âyetlerine inanmayanlardır. İşte onlar, yalancıların tâ kendileridir. [Nahl 105]

Nasip kısmet işte böylesi hayırlıymış ama belli ki baksana tavırlarına çocuğun Sen neden kötüsün ki?

bazı işler ters gidiyor bu aralar ya da aslında hayırlısı böylde biz sabırsız kul sabrımız yetmediğinden içimiz daralıyor.. ee senin dersler ne alemde

bazı işler ters gidiyor bu aralar ya da aslında hayırlısı böylde biz sabırsız kul sabrımız yetmediğinden içimiz daralıyor.. ee senin dersler ne alemde

Daha başlamadı bugün başladı aslında ama resmiyette tabi Ters gitmesin ya inşallah düzelir üzülme :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…