Hamur İşleri Yalancı cips ( Çay İkramı) Fotolu

evet canım sğper oluyor biizmkilerr kapışıyorlar tabakta kalmıyor silip süpürüyorlarr..

evet canım sğper oluyor biizmkilerr kapışıyorlar tabakta kalmıyor silip süpürüyorlarr..

doğrudur canım cidden çok lezzetli cokacimcoookve yapımı da kolay.. fazla bir zahmeti yok. hihoyyyt
senin yaptıklarında çok hoş görünüyorlar gerçekten.. canım çeti bir an....

arkadasim ellerine saglik cok guzel görunuyorcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

cok güzel duruyolar canim :)) diyetteyim ya .. yapmiyorum böyle seyler .. herüfümde benim yüzümden yiyemioo
ama banada günahhh
nasil hazirlicamda yemicem o papitislerii dimi

kıs askito cips diye duyunca patates sandın dimi hemencik, Allah seni emi delikafadulden
ben dün yaptım.
kızım beslenmesine götürmüştü arkadaşlarınada vermiş, hepside çok sevmiş, tarifinide istemişler :roflol:

ellerine sağlık canımm...biraz daha kızaet daha çıtır olurr...nefis olmuşş...

Ben bugün denendim çok çok güzeleoldu.. Çocuklar bayıldılar..
Tekno seni zaten çok seviyorum, ama bu tarif ten sonra daha çok seviyorum..
İyiki varsın şekerim...

bende çok beğendim
ama fazla yağlı olurmu
denemek lazım
ellerine sağlık canımcımm

yağlı olmuyor canımm..ne kadar yağda kızartsanda ama yağın kızgınlığını iyi ayarla tabi..ısınmadan atarsan heşey gibi oda yağ çeker vee kağıt havluya al biraz yağ bırakırsa hiç deilse ordan kurtarırsınn..sevgiler.

denemedim canım ama ilginç bir fkir geldiii dur birgün deneyeyeim yazarım burayaaa..aklınla bin yaşaa..

Daha önce bir arkadşımda denemiştim tadı gerçekten nefis çokda kolay hazırlanması ellerine sağlık ilk fırsatta bende denicem :1hug:

denemedim canım ama ilginç bir fkir geldiii dur birgün deneyeyeim yazarım burayaaa..aklınla bin yaşaa..
teknolog canım, ben rejime girdim gün itibariyle , bunun milföy versiyonunu belki bi sosa bandırarak / ya da sade / fırına da atabilsek süper olurdu, bebelere yağda tontiklere fırında delikafadulden

teknolog canım, ben rejime girdim gün itibariyle , bunun milföy versiyonunu belki bi sosa bandırarak / ya da sade / fırına da atabilsek süper olurdu, bebelere yağda tontiklere fırında delikafadulden

:))))))))))SİGARA BÖREĞİNİNDE BİRİNİ YAĞDA BİRİNİ FIRINDA YAPIYORUM BENDE BİRİ BEBELERE BİRİ TOMBİKLERE..OLABİLİRR DEDİĞİN GİBİ...:roflol:

çok güzel görünüyor canım ya saatte tam bi mide kazıntısı vakti çayla ne güzel gider dediğin gibi çıtır çıtır
eline sağlık canım

arkadaslar ben denedim gercekten tati cok guzel cocuklar bayildilar ama size bir puf noktasi kapakla deyilde mesela yufkalari uzun uzun kesin ust uste kesin yani manti hamirini nasil kesiyoruz aynen oyle kesceniz daha kolay oluyor kapakla ellerim acidi kescem diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…