Hamur İşleri Yalancı cips ( Çay İkramı) Fotolu

gercekden koysam iyi amma koymasini beceremiyorum bir becersem ner korum neler cok lezzetli seyler korum valaa

cok lezziz görünüyo ya cocuklarda bayilir kessin
yufka tazemi olmali canim???
ben acemiyimdirde bu konularda hos taze yufka bulamam zaten burlarda hele incesini bilemiyorum artik.....
paylasimin icin tsklerrrrrrrrrrr

taze bayat farketmiyorr canımm..arkadaşlar önerdi miflöyle deneyeceğim en kısa zmanda onunla olursa habe cereceğim sevgilerr..

teknolog,güzel tarifin için teşekkürler,,Şeniz valla sabah sabah canım çekti,olsada yesek hani ,yerimsenibenbide yanında çay,:kahve:
bende hemen denicem hem yufkalı hemde milföylü,, birde bişi sorcam kızlar,sucuklu yaparsak sucuğun yağları akmasın.. yada en iyisi kendim deneyip göreyim.. resimlerini çeker buradan paylaşırım..a.s.

hdayi130wg2.jpg

hdayi129zw0.jpg

işte arkadaşlar buda benim yaptığım..ben sossisleri kalın kesmişim kızardıkça sosisler şişti sanki hafiften kürdandan çıkar gibi oldular ama kurtardım..
eşim ve çocuklar çok beğendi :teytey:

teknologcum gerçekten mükemmel görünüyorlar tadını tahmin edebiliyorum çıtır çıtır olmuştur ellerine sağlık canımcımmmm

ben yaptım bu akşam. şu anda da yiyiyorum. nr kadar çok yaparsanız o kadar yeniyor. bi noktada durayım diyemiyorsunuz.

adet merak edenler olabilir. ben bir yufkayı 6 kat katladım. pet şişe kapağıyla 32 kürdanlık çıktı. :)

Ben de yaptım yaptım buzluğa attım:1closedeyes: çok leziz oluyor teknoşum..Yanlız accük yağlı oluyor ya neyse:nazar:,benim için bir mahsuru yok kürdan gibiyimdir-tatlicadiarzu-

afiyet olsun canım kızarınca kağt peçetede az bırakırsan biraz kurtulursunn...

yedim valla resim çekemedim :teytey: eşimde beğendi görüntüsü de çok hoşuna gitti yerken alıntıdır diye belirtmedim bi sorun olmaz heralde :roflol:
kızartırken çok yağ çektiğini farkettim ama yerken hiç ağır gelmedi bana.

evett ağır gibi görünüyor ama bend eyerken rahatsız olmuyorum ama sonradan k olarak geri dönüyor sonra k mız ne diyor k cım sen yine biraz k mı aldınn bütün k larmı bize düşmanndelikafadulden:1rolleyes::roflol:

Hem kolay hemde tam minik afacanlara göre bi tat.Ellerine sağlık canım benim.muhakkak denicem.alkisalkisalkis

X