Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

umarım en kısa zamanda bu huyundan vazgeçer. aslında kndside biliyo yanlış oldğnu ama yapıyo işte.

zaten o misafirler alınacak yer arıyor.oynayacağı varsa kalksınlar yani.zaten 50tane şeyle uğraşıyoruz,bide bunları düşünmeye kalktıkmı vay halimize.saolsun annem takma üzülme diyor hep. eve gittim yemeğe az önce. nsl ayakta duruyosun şaşırıyorum diyor. 5 aydır hastalığm,knd işlerin,şimdi bunlar nişan düğün vs.çok şaşırıyorum. bikere bile of demedindiyor:1hug:

saol cnm. çok fazla heyecan var. az önce annem diyoki, 2 gün kaldı,şunları şunları almadın daha. :1shok: nee 2 günmü demişim.hangi arada geçti ya dedim. gülüyolar bana:roflol:

maalesef cnmya. bide babam bana çok düşkün. öle cnm cicim sırnaşıklığımız yoktur ama hep destekçisi bnmdir onun. bnm destekçimde babam. normal karşılıyorum bu tavırları. napalım. öğlen kardşme azcık sırnaştım. aradaki buz eridi. akşamüstü kıyafet,eksikler falan beraber halletcez. yanıma gelcek kırmadı beni:1hug:

lavanta var ablacğım altında ...üzerine inci ve kristal taşlardan süs yaptım bağladım tülün boğazından zemuszemus burda tam çıkmamış aslında parlıyor biraz taşları... kenarınada sarı parlak değişk bir takı ipi buldum ondan geçirdim eteğinin kenarına :lepi:

Eline emeğine sağlık fulum...ben 200 adet yaptırdım...100 TL verdim...sadece bayan davetlilere verdik...biraz da çok yakın erkek davetlilere...zemuszemus

gracecim cok güzel olmuş ne kadar beceriklisiniz kızlar siz ya ben hiç anlamam böyle şeylerden

çok güxel olmuş grace çiçeğin.bişi sorcam adet midir böyle bişi dağıtmak haberim yok da yapmamız gerekiyo mu

lepi kadıköydeki enes ayakakbının karşısnda yerler vardı baktın mı oraya ?

hımm biyerlere baktık bahariye de falan enesin karşısı gözümden kaçtı kanımcalmaz:

iyi hadi aranızın düzelmesine sevindim canım.

grace canım çok güzel yapmışsın güzel bir düşünce ama ben üşenirim yapmaya hatta bak üşendim bilekaydirigubbakcemile3

çok güxel olmuş grace çiçeğin.bişi sorcam adet midir böyle bişi dağıtmak haberim yok da yapmamız gerekiyo mu

Adet değil cnm ama değişiklik olsun diye yaptırdım ben...bazıları kapıda kolonya, şeker vs veriyor...onun yerine düşündük biz...hem de kalıcı oldu...kaydirigubbakcemile5

Adet değil cnm ama değişiklik olsun diye yaptırdım ben...bazıları kapıda kolonya, şeker vs veriyor...onun yerine düşündük biz...hem de kalıcı oldu...kaydirigubbakcemile5

desibel bu tarz şeyler düğünde de verilir mi? Benim nikaha kimse katılamayacağı için soryorum da.:gitme:
yoksa düğünde vermek çok mu saçma olur??

desibel bu tarz şeyler düğünde de verilir mi? Benim nikaha kimse katılamayacağı için soryorum da.:gitme:
yoksa düğünde vermek çok mu saçma olur??

düğünde derken, kimse katılamayacak derken sadece anne babalar ve siz mi olacaksınız?
nsl bir düğün olacak

düğünde derken, kimse katılamayacak derken sadece anne babalar ve siz mi olacaksınız?
nsl bir düğün olacak
ne güldüm ya çok yaşa sen kaydirigubbakcemile3 düğünüme neden sadece anne babalar ve biz katılalım. ben sadece nikahtan bahsettim. ailelerimizden uzaktayız biz ikimiz de memuruz o yüzden nikah törenimiz de aileler ve akrabalar fln olamayacak. buyüzden de nikah şekerimiz de olmayacak. ben de düğünde böle bişey verilse çok mu saçma olur die sormuştum kafamçokkarıştı

işte onu anlamaya çalıştım bende.
ee 3 saatlik uykuyla ancak bukadar güzelim.
hem niye olmasın. olur tabi. biçok kişi bunu yapıyo.saçma olmaz bence.

evet cnm 1 ağustosta nişanım var. kafam çok dalgın bugünlerde. ne yapcan ne etcem vs.
ama uykusuzluğum ondan değil. dün gece kına gecesindeydim kuzenin. gece geç geldik ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…